pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Plasterki na tęsknotę

Autor książki:

Ewa Zawisza-Wilk

Dane szczegółowe:
Wydawca: Studio Koloru
Rok wyd.: 2021
Oprawa: twarda
Ilość stron: 44 s.
EAN: 9788362238637
ISBN: 978-83-6223-863-7
Data: 2021-10-21
30.08  39.90  9.82 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Plasterki na tęsknotę
Ewa Zawisza-Wilk
To książka o ponadczasowej mocy dobrych uczuć, przyjaźni i przywiązania. O odkładaniu ważnych rzeczy na później i konsekwencjach takiego działania. Lektura dla dzieci i ich rodziców, poruszająca wrażliwość. Książka do wspólnego odkrywania i przeżywania rzeczy ważnych. Prowokująca dziecko do stawiania pytań i inspirująca do głębokich rozmów o przemijaniu, stracie, o sprawach nieuniknionych i pielęgnowaniu pamięci. Książka do studiowania pięknych obrazów. Naklejająca plasterki na tęsknotę.

dr Ewa Zawisza-Wilk, pedagog, logopeda, mediator, terapeuta. Pracownik naukowy Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Zagorzały tutor, autorka licznych publikacji naukowych oraz dwóch książek dla dzieci. Pasjonatka podróży ekstremalnych, metafory i ekspert w dziedzinie całożyciowego rozwoju. Terapeuta - praktyk z dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.

Uważa, że SŁOWO to najpotężniejsze narzędzie pracy.

Paweł Wąsowicz, fizyk z wykształcenia i artysta z przekonania. Jako dojrzały absolwent nauk ścisłych ukończył Akademię Sztuk Pięknych w Krakowie. Pasjonat milongi i dobrej kuchni. Zarysowuje każdy dostępny kawałek kartki, dlatego w szkole dostawał po uszach za upiększanie podręczników. Pozostał głuchy na uwagi nauczycieli i rozwijał swój talent dalej. Zwyczaj rysowania na czymkolwiek odziedziczyła po nim córka Zosia.

Uważa, że OBRAZ to najpotężniejsze narzędzie pracy.

Książka "Plasterki na tęsknotę" - Ewa Zawisza-Wilk - oprawa twarda - Wydawnictwo Studio Koloru. Książka posiada 44 stron i została wydana w 2021 r. Cena 30.08 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]