pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Plaster miodu
Tytuł książki:

Plaster miodu

Autor książki:

o. Adam Szustak OP

Dane szczegółowe:
Wydawca: ZNAK
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 288 s.
Wymiar: 145x210 mm
EAN: 9788324040605
ISBN: 978-83-2404-060-5
Data: 2015-11-04
27.77  34.90  7.13 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Plaster miodu - opis książki:

Może czytasz to wieczorem, siedzisz gdzieś tam w swoim pokoju, trzymasz w ręce kubek z herbatą, głucho wszędzie, ciemno wszędzie? A w tej ciemności przychodzi Chrystus. Chce zapalić w tobie jaśniejące źródło światła. On przychodzi i rozkazuje ciemnościom: świećcie! (fragment książki) Miód dla duszy. Plaster na rany.

Jest Słowo, które może uzdrowić twoje zranienia.

Jest Miód, który może osłodzić twój ból.

Jest i cały PLASTER MIODU, bo każdego dnia Bóg chce ukoić twoje cierpienia, przyłożyć plastry swojego Słowa do twoich ran.

Cieszące się milionową publicznością rekolekcje o. Adama Szustaka otwierają oczy, pokazując, że Słowo Boże jest żywe i skuteczne. Uczą, jak zaufać i uwierzyć, że biblijne wydarzenia to nie nabożne legendy, ale konkretna rzeczywistość, która może zmienić twoje tu i teraz. Zapraszają do wspólnego czytania Pisma Świętego i modlitwy.

Pan Bóg pragnie razem z tobą przeżywać twoją samotność! Chce zaleczyć wszystkie rany, oddalić gorycz i ból. Chce zanurzyć cię w miodzie. Pozwól Mu na to!

Książka "Plaster miodu" - o. Adam Szustak OP - oprawa miękka - Wydawnictwo ZNAK. Książka posiada 288 stron i została wydana w 2015 r. Cena 27.77 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Ocena: 5 (z 1 ocen)
kolorkolorkolorkolorkolor

Opinie/recenzje:

Autor: Karamba; Ocena: 5 pkt.; Data: 2015-11-07
Pismo Święte w kompletnie nowej interpretacji Adama Szustaka. To nie są tylko słowa skierowane do tych, którzy szukają sposobów udoskonalenia swojej wiary. Dużo tu dosadnych, odważnych wątpliwości i pytań autora ,,Plastra miodu” do Boga, samego siebie i wszystkich wokół. Miejscami zabawna, innym razem szokująca. Krwista!
skomentuj opinię/recenzję [+]