pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Księgarnia »
Książki »
»
Pewna siebie dziewczyna. Jak mądrze ryzykować, akceptować porażki...
książka:

Pewna siebie dziewczyna. Jak mądrze ryzykować, akceptować porażki i być szczęśliwie niedoskonałą

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Literackie, WL
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 336 s.
Wymiar: 143x205 mm
EAN: 9788308069318
ISBN: 978-83-0806-931-8
Data: 2019-10-03
Cena wydawcy: 39.90 złpozycja niedostępna

Pewna siebie dziewczyna. Jak mądrze ryzykować, akceptować porażki i być szczęśliwie niedoskonałą - Katty Kay, Claire Shipman - opis książki:

Absolutne must-have każdej dziewczyny. Dzięki tej książce będziesz sobą!
Wiara w siebie jest tym czymś, co pomaga ci dokonywać rzeczy, które wydają się trudne, przerażające albo niemożliwe - piszą autorki tego niezwykłego poradnika coachingowego dla nastolatek i dodają: Wyobraź sobie wiarę w siebie jako malutkiego, ale stanowczego trenera w twojej głowie, pomagającego ci zrobić wszystko, co sobie wymarzysz.

Ten uparty człowieczek jest po to, żeby ci nie odpuszczać, pozytywnie motywować, rozwiewać wątpliwości i nakłaniać do tego, na co nie zawsze masz ochotę, bo: nie chcesz się "wychylać", boisz się ośmieszyć, masz mnóstwo obaw, wolisz skulić ogon pod siebie i upodobnić się do innych. Jest niezwykle potrzebny, bo nawet zwyczajne bycie sobą, pokazanie twojego prawdziwego "ja" może wymagać większej wiary w siebie i odwagi, niż dopasowanie się do stereotypu. A będąc sobą, będziesz szczęśliwsza. To sprawdzony naukowo fakt, który potwierdzają entuzjastyczne reakcje całej rzeszy silnych kobiet, które osiągnęły sukces, i ich zachwyty nad książką Katty Kay i Claire Shipman. Zresztą przeczytaj sama?
Łał! Kocham, kocham, kocham tę książkę. Codziennie spotykam dziewczyny, które ogromnie cierpią, ponieważ nie znają narzędzi opisanych w Pewnej siebie dziewczynie? Dorośli docenią fakt, że książka koncentruje się na budowaniu wiary we własne siły i konkretnych scenariuszach postępowania, a dziewczyny pokochają ją za humor, opowieści z życia i ciekawe zadania.

PHYLLIS L. FAGELL, doradczyni edukacyjna, pisarka i autorka kolumny O rodzicielstwie w "Washington Post".

Dziewczyny powinny wiedzieć, że być inną jest cool. Ja odrobiłam tę lekcję na lodowisku, grając w hokeja... Ta książka pomoże każdej dziewczynie zmienić swój sposób myślenia, tak by mogła poczuć zachwyt i pewność siebie płynące z faktu, że jest niepowtarzalna.

HILARY KNIGHT, srebrna medalistka olimpijska, zawodniczka amerykańskiej kobiecej reprezentacji w hokeju na lodzie
Żałuję, że nie mogłam przeczytać tej książki, kiedy sama byłam mała - i ogromnie się cieszę, że współczesne dziewczyny ją otrzymują.

SHERYL SANDBERG, dyrektor operacyjny Facebooka
Absolutne must-have każdej dziewczyny, która chce spełnić swoje marzenia.

LAURIE HERNANDEZ, gimnastyczka, złota medalistka olimpijska

Książka „Pewna siebie dziewczyna. Jak mądrze ryzykować, akceptować porażki i być szczęśliwie niedoskonałą” - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Literackie, WL.

Książka posiada 336 stron i została wydana w 2019 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Pewna siebie dziewczyna. Jak mądrze ryzykować, akceptować porażki..."
Produkty podobne:
Jeśli tylko zechcę... - okładka książki
Jeśli tylko zechcę... Elżbieta Safarzyńska
Uważaj na mnie - okładka książki
Uważaj na mnie Abbi Glines
Droga do Misty - okładka książki
Droga do Misty Joss Strirling
Pod skrzydłem anioła - okładka książki
Pod skrzydłem anioła Hanna Babińska