pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Pediatria. Tom 1-2. KOMPLET
Tytuł książki:

Pediatria. Tom 1-2. KOMPLET

Dane szczegółowe:
Wydawca: PZWL
Rok wyd.: 2018
Oprawa: twarda
Ilość stron: 1400 s.
Wymiar: 210x290 mm
EAN: 9788320055832
ISBN: 978-83-2005-583-2
Data: 2018-09-22
267.24  299.00  31.76 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

Pediatria. Tom 1-2. KOMPLET - opis książki:

Nie ma chyba w Polsce lekarza, który w trakcie swego kształcenia nie zetknął się z tym podręcznikiem. Książka na pewno przyda się studentom kierunków medycznych, absolwentom medycyny przygotowującym się do Lekarskiego Egzaminu Końcowego, lekarzom w trakcie specjalizacji z pediatrii czy medycyny rodzinnej, a także doświadczonym medykom chcącym odświeżyć niektóre informacje. Wielu lekarzy wraca też do tej publikacji będąc lekarzem-rodzicem.

Kompleksowe opracowanie: dwa tomy, tysiąc czterysta stron. Najwyższy poziom meryto­ryczny i aktualność - dzięki wkładowi pracy wielopokoleniowego zespołu autorskiego, skupiającego cenionych specjalistów pediatrii i dziedzin pokrewnych. Wysokie walory praktyczne - dzięki zwięzłej i przejrzystej formie, z licznymi rycinami, tabelami i normami.

Podręcznik jest adresowany do studentów kierunków medycznych, absolwentów medycy­ny przygotowujących się do Lekarskiego Egzaminu Końcowego, lekarzy w trakcie specja­lizacji z pediatrii bądź medycyny rodzinnej, a także doświadczonych praktyków chcących odświeżyć niektóre informacje.

Znaczna część publikacji poświęcona jest chorobom wieku dziecięcego z myślą o maksy­malnej przydatności w pracy z małymi pacjentami. Książka obejmuje również zagadnienia związane z rozwojem fizycznym i psychicznym dzieci, żywieniem, oceną prenatalną, ba­daniem przedmiotowym i podmiotowym.

Nowe wydanie podręcznika zostało w całości starannie zweryfikowane zgodnie z najnow­szymi wytycznymi i zaleceniami.

Rozdziały dotyczące dziedzin, w których rozwój wiedzy jest szczególnie dynamiczny (m.in. neurologia, endokrynologia, gastroenterologia i choroby zakaźne), znacząco poszerzono. Został również dodany rozdział dotyczący zaburzeń gospodarki wodno-elektrolitowej.

Książka "Pediatria. Tom 1-2. KOMPLET" - oprawa twarda - Wydawnictwo PZWL. Książka posiada 1400 stron i została wydana w 2018 r. Cena 267.24 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]