pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Papież Franciszek. Rozwiązywanie węzłów
Tytuł książki:

Papież Franciszek. Rozwiązywanie węzłów

Autor książki:

Paul Vallely

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo M
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 272 s.
Wymiar: 140x200 mm
EAN: 9788380210332
ISBN: 978-83-8021-033-2
Data: 2015-09-23
20.46  39.90  19.44 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Autor ukazuje papieża paradoksów - radykała, lecz nie liberała; osobę, która zachęca innych do działania i pozwala im działać, a równocześnie niewolną od autorytaryzmu; człowieka pewnego siebie, a równocześnie odczuwającego ciągłą potrzebę przebaczenia; duchownego, który łączy w sobie religijną pokorę ze zręcznością polityka. Jest to także opowieść o człowieku, który przeszedł głęboką wewnętrzną przemianę, która spowodowała trwałe zmiany w jego osobowości i w poglądach na świat.

Książka jest odpowiedzią na pomówienia dotyczące współpracy kard. Bergoglia z juntą argentyńską.

Paul Vallely - cieszący się międzynarodowym uznaniem komentator specjalizujący się w problematyce religijnej, społecznej i etycznej. Jako działacz społeczno-polityczny na rzecz międzynarodowego rozwoju w świecie współpracował z Bobem Geldofem i Bono; jest współautorem bestsellerowej autobiografii Boba Geldofa Is That It?
Publikuje teksty poświęcone polityce, kulturze i etyce w brytyjskich czasopismach takich jak "The Independent on Sunday", "The Church Times", "Third Way" i "The Tablet". Pracował jako redaktor w "The Independent" i w dziale informacyjnym "The Sunday Times". W 2006 roku został uhonorowany Orderem św. Michała i św. Jerzego "za zasługi dla dziennikarstwa i krajów rozwijających się".

Książka "Papież Franciszek. Rozwiązywanie węzłów" - Paul Vallely - oprawa miękka - Wydawnictwo M. Książka posiada 272 stron i została wydana w 2015 r. Cena 20.46 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Między polityką a religią - okładka książki

Między polityką a religią

Michał Wojciechowski
Duszpasterstwa środowiskowe w latach - okładka książki

Duszpasterstwa środowiskowe w latach 1945-1989....

Cecylia Kuta, ks. Józef Marecki OFMCap (red.)
Produkty podobne: