pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Tajemnice starego domu

Dane szczegółowe:
Wydawca: HERACLON
Rok wyd.: 2018
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 9788381461153
Data: 2018-07-11
24.45 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:

Poukładane życie Alicji Pniewskiej i mieszkańców starego domu zostaje wystawione na próbę. Na światło dzienne wychodzą tajemnice z przeszłości rodziny. Czy prywatne śledztwo pozwoli Alicji odnaleźć kobietę, która może być jej siostrą?
Podejmuje też walkę o adopcję Michałka, którego pokochała po przyjeździe do Pniewa. Przy wsparciu partnera Adama i przyjaciółki Doroty zmierzy się z realiami polskiego prawa. Czy samotna kobieta, zbliżająca się do czterdziestki ma szanse adoptować dziecko?
Intrygujący list z Berlina od Jonasa Kleina - wnuka Elizabeth Bauer, z którą dziadek Alicji, Jan Pniewski, przebywał w obozie zagłady - przynosi kolejną zagadkę do rozwiązania. Na jaw wychodzi sekret Henryka Sokolskiego. Czy w obozie został zdrajcą i przez niego omal nie zginęli Elizabeth i Jan?
Poruszająca i mocna powieść o rodzinnych tajemnicach, które mogą sprowadzić problemy na kolejne pokolenia. Wskutek tegoidealny wizerunek rodziny może się rozpaść, a nawet błahe decyzje zmienić życie.

Audiobook „Tajemnice starego domu” - oprawa CD - Wydawca: HERACLON. Cena 24.45 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.