pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Zawierucha w wielkim mieście
Tytuł książki:

Zawierucha w wielkim mieście

Autor książki:

Krystyna Bartłomiejczyk

Dane szczegółowe:
Wydawca: Prozami
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 350 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788365223401
ISBN: 978-83-6522-340-1
Data: 2016-02-12
24.11  34.90  10.79 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

W życiu 27-letniej Olgi Zawieruchy dzieje się aż nadto, lecz nie zawsze są to miłe wydarzenia. Dziewczyna zupełnie nie zna się na ludziach, dlatego wiele spraw w jej życiu toczy się na opak. Kochający Antek kocha nie tylko ją, uczynny Dominik okazuje się oszustem, "niestrawna" Zośka - całkiem miłą osobą, a sympatyczna Lidka - rywalką. Kiedy niemal w tym samym czasie Olga traci chłopaka, pracę i poczucie własnej wartości, podejmuje spontaniczną decyzję określającą dalszy jej los. Wyprawia się za ocean do siostry, która (tak jak i ona) ma swoje tajemnice. Ledwie Olga zdąży nabrać dystansu do życia i ludzi, a znów wokół niej zawiruje świat - do czego niewątpliwie sama się przyczyni.

Książka "Zawierucha w wielkim mieście" - Krystyna Bartłomiejczyk - oprawa miękka - Wydawnictwo Prozami. Książka posiada 350 stron i została wydana w 2016 r. Cena 24.11 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Ocena: 5 (z 1 ocen)
kolorkolorkolorkolorkolor

Opinie/recenzje:

Autor: dobrerecenzje; Ocena: 5 pkt.; Data: 2016-03-31
Krystyna Bartłomiejczyk jest autorką książki pt. „Zawierucha w wielkim mieście”. To nie tylko pisarka, ale również nauczycielka gramatyki i literatury dla młodzieży. Do tej pory ukazały się jej dwie powieści, więc ta jest trzecia.
Główną bohaterką powieści jest Olga Zawierucha. To młoda i ambitna osoba, marząca o własnym gabinecie z własną asystentką i o własnych projektach, lecz wcale nie zna się na ludziach. Bardzo kocha swojego chłopaka Antka, lecz gdy on ulega wypadkowi okazuje się, że on kocha nie jedną a dwie dziewczyny. Olga jest zrozpaczona, nie wie jak się zachować: wielkodusznie i przebaczyć, czy wykrzyczeć swoją złość i odejść? Do tego szef zwolnił ją z pracy. Po prostu katastrofa. Jednak wpada na pomysł, aby wybrać się do Kanady do swojej siostry. Myśląc, że tam odzyska spokój, lecz oto znów świat wokół niej zawirował. Po prostu można rzec, że gdzie pojawia się Olga Zawierucha, tam pojawiają się tez kłopoty.
Co wydarzy się za oceanem? Czy pozna tam miłość swojego życia? Kim dla Olgi będzie Andrzej? Jakie tajemnice skrywa jej siostra?
Tego niestety Wam nie zdradzę, musicie sami zajrzeć do tej ciekawej książki.
Akcja powieści jest dynamiczna, książka napisana z poczuciem humoru, czyta się ją bardzo przyjemnie. W miękkiej oprawie, zawiera 379 stron i 29 rozdziałów.
Uważam, że autorka trafnie dobrała nazwisko głównej bohaterce, bowiem zawierucha panuje w sercu Olgi i zawierucha w jej życiu. Gdy pojawiają się w życiu miłosne rozterki, nie łatwo wtedy o spokój i opanowanie. Ta książka to prawdziwa lawina zdarzeń i emocji w wykonaniu miłej i sympatycznej bohaterki.
Zachęcam gorąco do czytania.
skomentuj opinię/recenzję [+]
Krystyna Bartłomiejczyk - autor m.in.:
Produkty podobne:
Serce z guzików - okładka książki

Serce z guzików

Andrzej M. Dębkowski
Dojrzałość wzruszeń - okładka książki

Dojrzałość wzruszeń

Alicja Masłowska-Burnos
Ciemność w południe - okładka książki

Ciemność w południe

Arthur Koestler
Nowy dom - okładka książki

Nowy dom

Kaja Kujawska