pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
okładka książki - Dopóki biegnę. PAKIET
Dopóki biegnę. PAKIET 60.72 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Odkupienie
Odkupienie 24.54 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Księgobójca. Czarna seria
Księgobójca. Czarna seria 23.84 zł pozycja dostępna!
Księgarnia »
Książki »
»
Zbrodnia i miłość. PAKIET
książka:

Zbrodnia i miłość. PAKIET

Dane szczegółowe:
Wydawca: Oficynka
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 1220 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788365891150
ISBN: 978-83-6589-115-0
Data: 2017-10-20
Cena wydawcy: 65.00 złpozycja niedostępna

Zbrodnia i miłość. PAKIET - Paweł Pollak - opis książki:

Gdzie mól i Rdza
"To nie Nowy Jork, panie komisarzu!". To Wrocław. Miasto wielobarwne i z tradycjami. Miasto, w którym życie toczy się swoim rytmem, a codzienne sprawy na tyle pochłaniają mieszkańców, że nie zauważają oni, kiedy wśród nich pojawia się morderca: okrutny, bezwzględny i... bardzo inteligentny. Śledztwo w sprawie serii zabójstw popełnianych na bezbronnych emerytach rozpoczyna komisarz Marek Przygodny z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. Paweł Pollak - pisarz i tłumacz literatury szwedzkiej. Zadebiutował w 2006 roku kryminałem psychologicznym Kanalia, trzy lata później wydał powieść obyczajową Niepełni, by wrócić do tematyki kryminalno-sądowniczej w zbiorze opowiadań Między prawem a sprawiedliwością. Gdzie mól i rdza to jego pierwsza powieść o komisarzu Marku Przygodnym.

Zbyt Krótkie Szczęście
We wrocławskiej dzielnicy Biskupin zostaje zastrzelonych dwoje licealistów. Dziewczyna i chłopak będący parą. Śledztwo, które podejmuje komisarz Marek Przygodny, toczy się mozolnie, brak podejrzanych, brak jednoznacznych tropów. Przeszkadzają też kłopoty osobiste: policjant nie może otrząsnąć się po rozwodzie, niemal popada w depresję, choć sam odszedł od żony.

Kanalia
"Synek, to nie jest film o Columbo!" W rzece zostają znalezione zwłoki pięknej młodej dziewczyny, ginie też pewien narkoman, a jakby tego było mało - w dość makabrycznej scenerii zostaje odkryte ciało kolejnej kobiety. Czy te zbrodnie coś łączy? Inspektor Markowski, komisarz Senik oraz aspirant Lepka rozpoczynają trudne śledztwo. Kanalia, mroczny kryminał psychologiczny z wielką miłością w tle, to jednocześnie intrygująca zagadka kryminalna i wnikliwe studium ludzkich emocji i motywów. Paweł Pollak - pisarz i tłumacz literatury szwedzkiej (w tym kryminalnej). Zadebiutował w 2006 roku, opublikował między innymi Niepełnych, Między prawem a sprawiedliwością oraz Gdzie mól i rdza, pierwszą powieść z cyklu o komisarzu Marku Przygodnym.

Książka „Zbrodnia i miłość. PAKIET” - oprawa miękka - Wydawnictwo Oficynka.

Książka posiada 1220 stron i została wydana w 2017 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Zbrodnia i miłość. PAKIET"
Paweł Pollak - autor m.in.: