pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Żeglarz

Autor książki:

Agnieszka Pruska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Oficynka
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 548 s.
Wymiar: 120x195 mm
EAN: 9788364307829
ISBN: 978-83-6430-782-9
Data: 2016-08-16
23.93 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Ta zbrodnia mogła się wydarzyć tylko w Gdańsku...

W trakcie regat o Puchar Obrońców Westerplatte w gdańskiej marinie zostają odnalezione zwłoki Jana Kuśmierskiego. Komisarz Barnaba Uszkier wraz z zespołem podejmuje śledztwo obejmujące barwne środowisko trójmiejskich żeglarzy. Doświadczeni śledczy kontra inteligentni przestępcy. Kto wygra ten pojedynek?
Powieści Agnieszki Pruskiej to zaproszenie do świata procedur, technik i starej dobrej policyjnej roboty.

?Są żeglarze i są miłośnicy kryminałów. Niektórzy żeglarze i miłośnicy mieszkają w Trójmieście. Jeżeli ktoś łączy w sobie te trzy cechy, to koniecznie powinien przeczytać Żeglarza. Bo to kryminał, którego akcja dzieje się właśnie w środowisku żeglarskim w Trójmieście. Ale nawet jak ktoś nie jest z Trójmiasta, też powinien przeczytać. A jak ktoś nie jest żeglarzem? To w niczym nie przeszkadza, żeby też przeczytać. Bo środowisko żeglarskie rzadko występuje w kryminałach i rzadko w ogóle w powieściach. To inny, egzotyczny świat?.

Tomasz Konnak, żeglarz
?Doskonałość policyjnej roboty, wyjątkowy nos śledczy i prawdziwy wiatr od morza?.

Leszek Koźmiński
blog.kryminalnapila.pl
Agnieszka Pruska - autorka serii z komisarzem Barnabą Uszkierem w roli głównej. Podobnie jak jej bohater, ćwiczy aikido. Członkini Oliwskiego Klubu Kryminału, felietonistka i recenzentka serwisu Zbrodnia w Bibliotece. Czytelników zaprasza również na swoją stronę: www.agnieszkapruska.pl

Książka "Żeglarz" - Agnieszka Pruska - oprawa miękka - Wydawnictwo Oficynka. Książka posiada 548 stron i została wydana w 2016 r. Cena 23.93 zł. Zapraszamy na zakupy!