pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Rok na Kwiatowej. PAKIET

Autor książki:

Karolina Wilczyńska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Czwarta Strona
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 800 s.
EAN: 9788366657670
ISBN: 978-83-6665-767-0
Data: 2020-11-25
70.25 
Ostatni egzemplarz! pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Pakiet Rok na Kwiatowej: Zapach bzu / Kwitnące lilie / W kolorze wrzosu / Grudniowe kwiaty
Rok na Kwiatowej to pełna emocji seria książek dla współczesnych kobiet. Poznaj czworo sąsiadów, ich codzienne sukcesy, życiowe problemy i prawdziwe emocje.
Zapach bzu
Julia jest młodą i sympatyczną studentką, lecz niestety nie ma zbyt wielu przyjaciół, bo nie czuje się pewnie wśród ludzi. Brak jej przebojowości - również w relacjach z rodzicami, którzy są wobec niej zanadto wymagający i nadopiekuńczy. Czy Julia znajdzie w sobie dość sił i odwagi, by choć raz postawić na swoim? I czy spotka wreszcie kogoś, komu będzie mogła zwierzyć się ze skrzętnie skrywanego przed światem smutku?
Kwitnące lilie
Kaja musi stawić czoła problemom ze zdrowiem, a obawa o przyszłość skłoni ją do zmierzenia się z przeszłością, od której chciała uciec. Czy uda jej się wybaczyć? I kim jest mała dziewczynka, którą Kaja spotyka na szpitalnych korytarzach?
W kolorze wrzosu
Danuta jest ambitną panią adwokat, która nieustannie musi udowadniać w pracy swoją wartość. Właściciel konkurencyjnej kancelarii nie przebiera w środkach i stara się jej zaszkodzić. Na szczęście kobietę postanawia wesprzeć sąsiadka, Liliana. Czy wspólnymi siłami uda im się pokonać bezwzględnego prawnika?
Grudniowe kwiaty
W życiu Norberta wszystko zaczyna się układać. Jego firma prężnie się rozwija, więc wraz ze wspólnikiem wynajmuje nowy lokal i przyjmuje coraz więcej zleceń. Zbliżające się święta to doskonała okazja, by naprawić relacje z bliską przyjaciółką. Jednak Norbert nie obawia się wyłącznie tego, czy Julia mu wybaczy. Chce jej zdradzić jeszcze pewien sekret, ale nie wie, jak dziewczyna zareaguje.

Książka "Rok na Kwiatowej. PAKIET" - Karolina Wilczyńska - oprawa miękka - Wydawnictwo Czwarta Strona. Książka posiada 800 stron i została wydana w 2020 r. Cena 70.25 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]