pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
książka:

Poszukiwacze zaginionej wiedzy / Pozdrowienia z epoki kamiennej. PAKIET

Dane szczegółowe:
Wydawca: Amber
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka
Ilość stron: 680 s.
Wymiar: 130x205 mm
EAN: 9788324169412
ISBN: 978-83-241-6941-2
Data: 2019-02-13
Cena wydawcy: 59.90 złpozycja niedostępna

Poszukiwacze zaginionej wiedzy / Pozdrowienia z epoki kamiennej. PAKIET - Erich von Daniken - opis książki:


Poszukiwacze zaginionej wiedzy
Erich von Däniken na tropach zakazanej archeologii.

W legendarnym bestsellerze Wspomnienia z przyszłości Erich von Däniken wysunął szokującą tezę, że technologie i religie dawnych cywilizacji zostały podarowane ludziom przez starożytnych astronautów, którzy przybyli na Ziemię w załogowych statkach kosmicznych i zostali powitani jako bogowie. W Poszukiwaczach zaginionej wiedzy Erich von Däniken i inni słynni badacze zagadek przeszłości – m.in. Johannes Fiebag i Peter Fiebag, Hartwig Hausdorf, Luc Burgin, Walter-Jorg Langbein – prezentują kolejne zaskakujące świadectwa na to, że kiedyś naszą planetę odwiedziły obce istoty o zaawansowanej wiedzy. Przybysze z kosmosu pozostawili po sobie ślady, które dla oficjalnej archeologii są nierozwiązaną wciąż tajemnicą...

Pozdrowienia z epoki kamiennej
Nowe, udokumentowane 200 kolorowymi zdjęciami dowody ingerencji przybyszów z kosmosu w nasze najdawniejsze dzieje.

Czy ludzie przed tysiącami lat gościli istoty pozaziemskie i czy goście z kosmosu pozostawili na Ziemi oczywiste ślady? Erich von Däniken przez dziesiątki lat przemierzał kontynenty, badał zagadkowe budowle i zjawiska, gromadząc dowody wizyt starożytnych astronautów. W swoich archiwach ma ponad 60 000 zdjęć. Tu prezentuje 194 z nich z pasjonującymi szczegółowymi komentarzami. Każde zdjęcie przedstawia niezwykłą historię. Z każdego kolejnego dowodu wyłania się uzasadnienie kolejnej tezy, które autor łączy w jedną konkluzję: nasi przodkowie z epoki kamiennej czerpali swoją wiedzę od kosmicznych podróżników, którzy w zamierzchłej przeszłości odwiedzali Ziemię.

Erich von Däniken to najsłynniejszy kontrowersyjny badacz historii ludzkości i najwybitniejszy przedstawiciel paleoastronautyki. Jest najczęściej czytanym autorem literatury faktu na świecie. Jego książki przetłumaczono na 32 języki i wydano w 70 milionach egzemplarzy.

Książka „Poszukiwacze zaginionej wiedzy / Pozdrowienia z epoki kamiennej. PAKIET” - oprawa Miękka - Wydawnictwo Amber.

Książka posiada 680 stron i została wydana w 2019 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Poszukiwacze zaginionej wiedzy / Pozdrowienia z epoki kamiennej. PAKIET"
Erich von Daniken - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również: