pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Obca w świecie singli/Szczęście za horyzontem. PAKIET
Tytuł książki:

Obca w świecie singli/Szczęście za horyzontem. PAKIET

Autor książki:

Krystyna Mirek

Dane szczegółowe:
Wydawca: Edipresse
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 752 s.
Wymiar: 205x143 mm
EAN: 9788381179904
ISBN: 978-83-8117-990-4
Data: 2021-03-03
26.11  27.38  1.27 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Pakiet składa się z książek:
- Obca w świecie singli
- Szczeście za horyzontem
Obca w świecie singli
Podobno na planecie singli można znaleźć szczęście. Są tacy, którzy wprowadzili się na nią świadomie i bardzo sobie chwalą. Ale nie każdy jej mieszkaniec marzył, aby wkroczyć do tego świata. Zwłaszcza Karolina i Jakub byli dalecy od tej decyzji. To życie, a raczej inni zadecydowali, że główni bohaterowie Obcej w świecie singli stali się samotni. Chociaż sami bywali już wcześniej, tylko tego nie dostrzegli w porę. Tych dwoje poznaje się w najtrudniejszym momencie ich życia i postanawia pomóc sobie nawzajem. W konsekwencji staną się najlepszymi singlami, jakich kiedykolwiek widziano. Silni i niezależni. Ale czy w życiu tylko o to chodzi I czy im naprawdę tylko na tym zależy
Szczeście za horyzontem
Krystyna Mirek przyzwyczaiła czytelników do snucia wzruszających i życiowych opowieści. Także i tym razem jej wierni czytelnicy nie będą zawiedzeni. W swojej najnowszej powieści, Szczęście za horyzontem, zaprasza do krainy rodzących się niespodziewanie uczuć i przypadkowych spotkań, które potrafią odmienić życie na zawsze.
Historia Justyny i Janka to opowieść o życiowych tragediach i trudzie podnoszenia się z kolan. O zaufaniu, które czasem jest jedyną drogą do ocalenia. O tym, jak często pozory mogą skrzywić obraz rzeczywistości i o tym, że każdy zasługuje na drugą szansę.

Książka "Obca w świecie singli/Szczęście za horyzontem. PAKIET" - Krystyna Mirek - oprawa miękka - Wydawnictwo Edipresse. Książka posiada 752 stron i została wydana w 2018 r. Cena 26.11 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Krystyna Mirek - autor m.in.:
Produkty podobne:
Obca w świecie singli - okładka książki
Obca w świecie singli Krystyna Mirek
Obca w świecie singli - okładka książki
Obca w świecie singli Krystyna Mirek