pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
książka:

Nie ten mąż / Poza kontrolą. PAKIET

Dane szczegółowe:
Producent: Słowne
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 740 s.
EAN: 5906074283309
ISBN: 5906074283309
Data: 2022-11-07
Cena wydawcy: 44.99 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Nie ten mąż

ajbardziej porywający i zaskakujący thriller psychologiczny, jaki przeczytasz w tym roku, znakomitej Kathryn Croft, autorki bestsellerowych Nie pozwól mu odejść i Powrotu!

Abby i Rob właśnie przeprowadzili się do wymarzonego domu w Londynie, gotowi rozpocząć nowy rozdział w życiu. Jasne, Abby wciąż musi znaleźć tu nową pracę, ale póki co ma mnóstwo zajęć.

Życie jest dobre.

I wygląda na to, że będzie jeszcze lepsze, gdy Abby poznaje Siennę, swoją pierwszą prawdziwą londyńską przyjaciółkę, i jej czarującego męża Grega.

Tyle że Greg jest nawet za bardzo czarujący Niewinna propozycja Sienny, by na jedną noc przyjaciółki zamieniły się rolami, prowadzi Abby do decyzji, których konsekwencje mogą zniszczyć jej idealny świat.

Prawdziwe problemy zaczynają się jednak wtedy, gdy Greg znika. Przygniótł go ciężar tajemnicy Czy właśnie zastawia na Abby pułapkę A może coś jeszcze bardziej złowrogiego dzieje się poza zasięgiem wzroku

Stawka jest wysoka, a Abby musi zrobić wszystko, by chronić siebie.

Poza kontrolą

Będę tutaj cały czas. Nic nie możesz na to poradzić.

Gdy Callie wychodzi za mąż za Jamesa, wdowca z dwójką dzieci, jest przekonana, że jej marzenie o założeniu rodziny wreszcie się spełniło. Nawet nie podejrzewa, że za kilka miesięcy zostanie aresztowana pod zarzutem morderstwa

Kobieta z nadzieją patrzy w przyszłość, jednak w domu Harwellów nie układa się dobrze. Synowie Jamesa nie akceptują macochy i robią wszystko, by zamienić jej życie w piekło, a sama Callie ukrywa przed mężem coraz więcej sekretów, które zagrażają ich małżeństwu.

Gdy sytuacja wymyka się spod kontroli, uruchamiając ciąg niepokojących wydarzeń, Callie zaczyna się zastanawiać, czy aby na pewno jest tą samą osobą, za jaką się uważa

Książka "Nie ten mąż / Poza kontrolą. PAKIET" - Kathryn Croft - oprawa miękka - Wydawnictwo Słowne. Książka posiada 740 stron i została wydana w 2022 r.