pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Idealne życie Molly

Autor książki:

Valerie Keogh

Dane szczegółowe:
Wydawca: Muza
Rok wyd.: 2022
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 320 s.
Wymiar: 130x205 mm
EAN: 9788328720336
ISBN: 978-83-2872-033-6
Data: 2022-01-24
29.00 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Nowy thriller autorki Fatalnego kłamstwa Dla fanów Louise Jensen, Jess Ryder i Kathryn Croft Czy idealne życie to tylko iluzja Molly Chatwell ma wszystko - pracę, w której się spełnia, piękny dom w centrum Londynu, przystojnego męża Jacka i dwoje dorosłych dzieci. Czego chcieć więcej Jednak po tym jak Remi i Freya wyjeżdżają na studia, we wspaniałym życiu Molly coś zaczyna się psuć. Jack staje się bardziej nieobecny. Pracuje do późna, a czasem nawet w weekendy. Pewnego dnia stara przyjaciółka Amelia Lovell zaprasza Molly na wspólny weekend w wiejskim kurorcie w Wiltshire. Kiedy Jack odmawia, wymawiając się pracą, Molly postanawia pojechać sama. Podczas porannego joggingu spotyka młodego przystojnego mężczyznę. Od razu czuje do niego nieodparty pociąg, jest gotowa na wszystko. On jednak się od niej odsuwa. Upokorzona i wstrząśnięta, postanawia wracać natychmiast do domu i zapomnieć o niefortunnej przygodzie. Okazuje się to jednak niemożliwe, bo mężczyzna niespodziewanie odwiedza Molly w Londynie. Zostawia w drzwiach kartkę z numerem telefonu i prośbą o kontakt. Dzień później policja odnajduje jego zwłoki, a Molly staje się główną podejrzaną. Do czasu kiedy to ona staje się niedoszłą ofiarą morderstwa.

Książka "Idealne życie Molly" - Valerie Keogh - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Muza. Książka posiada 320 stron i została wydana w 2022 r. Cena 29.00 zł. Zapraszamy na zakupy!