pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Mortalista / Spirytystka / Inkarnator. PAKIET

Autor książki:

Max Czornyj

Dane szczegółowe:
Wydawca: Filia
Rok wyd.: 2023
Oprawa: miękka
Ilość stron: 1056 s.
Wymiar: 135x205 mm
EAN: 9788382805734
ISBN: 978-83-8280-573-4
Data: 2023-03-31
75.68 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

MORTALISTA, CZŁOWIEK, KTÓRY ZE ZBRODNIĄ ORAZ ŚMIERCIĄ NIE CHCE MIEĆ JUŻ NIC WSPÓLNEGO. NIESTETY, OD ŚMIERCI NIE MOŻNA UCIEC. NIGDZIE.

Honoriusz Mond, wyzuty z emocji były kierownik katedry mortalistyki, jest specjalistą od umierania. Wie, że każda śmierć stanowi zagadkę, a po świecie chodzą zbrodniarze, którzy nigdy nie odpowiedzą za swoje czyny. Musi zrobić wszystko, by rozwiązać tę tajemnicę. Mortalista W trakcie sprzątania domu, w którym niedawno natrafiono na zwłoki, zostaje odnaleziona sieć tuneli. Firma specjalizująca się w porządkowaniu miejsc zbrodni, odnajduje w nich makabrycznie upozowane ciała dzieci. Czy lubiany przez wszystkich, emerytowany nauczyciel był seryjnym mordercą Czy to on odpowiadał za zaginięcia sprzed lat Spirytystka W okolicach Krakowa grasuje wynaturzony morderca. Policja dociera do niego dzięki wskazówkom Honoriusza Monda. Szaleniec zostaje zastrzelony w trakcie odprawiania makabrycznego rytuału. Dochodzi do kolejnego morderstwa. Zostaje ono dokonane w podobny sposób, jak wcześniejsze. Problem w tym, że szczegóły znał tylko zastrzelony sprawca oraz Honoriusz Mond. Inkarnator W Krakowie dochodzi do serii wyjątkowo brutalnych zbrodni. Ktoś naśladuje jednego z najokrutniejszych morderców wszechczasów. Zabójstwa przypominają wynaturzone dzieła sztuki. Morderca nigdy nie pozwala, by śmierć jego ofiar była zbyt szybka i mało spektakularna. Czy to możliwe, by zbrodniarz z przeszłości powrócił w nowym wcieleniu

Książka "Mortalista / Spirytystka / Inkarnator. PAKIET" - Max Czornyj - oprawa miękka - Wydawnictwo Filia. Książka posiada 1056 stron i została wydana w 2023 r. Cena 75.68 zł. Zapraszamy na zakupy!