pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Mortalista. Pakiet

Autor książki:

Max Czornyj

Dane szczegółowe:
Wydawca: Filia
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 720 s.
Wymiar: 135x205 mm
EAN: 9788382802733
ISBN: 978-83-8280-273-3
Data: 2022-10-07
54.41 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

MORTALISTA: OD ŚMIERCI NIE MOŻNA UCIEC. NIGDZIE.

W trakcie sprzątania domu, w którym niedawno natrafiono na zwłoki, zostaje odnaleziona sieć tuneli. Firma specjalizująca się w porządkowaniu miejsc zbrodni, odnajduje w nich makabrycznie upozowane ciała dzieci. Czy lubiany przez wszystkich, emerytowany nauczyciel był seryjnym mordercą Czy to on odpowiadał za zaginięcia sprzed lat Tymczasem zostaje porwana kolejna osoba. Honoriusz Mond, wyzuty z emocji były kierownik katedry mortalistyki, jest specjalistą od umierania. Wie, że każda śmierć stanowi zagadkę, a po świecie chodzą zbrodniarze, którzy nigdy nie odpowiedzą za swoje czyny. Musi zrobić wszystko, by rozwiązać tę tajemnicę.

PÓKI NIE BĘDZIE ZA PÓŹNO I ŚMIERĆ NIE SIĘGNIE PO KOLEJNĄ OFIARĘ. NOWA SERIA AUTORA BESTSELLEROWEGO CYKLU O KOMISARZU Z LUBLINA, ERYKU DERYLE! SPIRYTYSTKA: Mortalista powraca. Śmierć nie pozwala o sobie zapomnieć. Nigdy. W okolicach Krakowa grasuje wynaturzony morderca. Policja dociera do niego dzięki wskazówkom Honoriusza Monda. Szaleniec zostaje zastrzelony w trakcie odprawiania makabrycznego rytuału. Były kierownik katedry mortalistyki pragnie odciąć się od śledztw. Skupia się na pracy w firmie sprzątającej Allegry Szmit, jednak po raz kolejny okazuje się, że od śmierci nie można uciec. Dochodzi do kolejnego morderstwa. Zostaje ono dokonane w podobny sposób, jak wcześniejsze. Problem w tym, że szczegóły znał tylko zastrzelony sprawca oraz Honoriusz Mond. Tymczasem Mortalista sam nie do końca ufa swoim zmysłom. Czy to możliwe, by Mond był tajemniczym geniuszem zła, znanym użytkownikom darknetu Czy będzie miał odwagę odnaleźć mordercę

Książka "Mortalista. Pakiet" - Max Czornyj - oprawa miękka - Wydawnictwo Filia. Książka posiada 720 stron i została wydana w 2022 r. Cena 54.41 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.