pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Mieć odwagę by marzyć. PAKIET
Tytuł książki:

Mieć odwagę by marzyć. PAKIET

Autor książki:

Susan A. Mason

Dane szczegółowe:
Wydawca: Dreams
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 1248 s.
Wymiar: 145x215 mm
EAN: 9788366297265
ISBN: 978-83-6629-726-5
Data: 2019-09-21
59.30  95.00  35.7 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Mieć Odwagę, by Marzyć to seria romansów z historią w tle, w której w skład wchodzą: Irlandzkie Łąki, Szlachetne serce i Przysięga miłości.

Irlandzkie Łąki - Brianna i Colleen O Leary wiedzą, że ich ojciec - irlandzki imigrant osiadły w Stanach Zjednoczonych - oczekuje, że dobrze wyda za mąż swoje córki. W ostatnim czasie naciska na nie coraz mocniej, insynuując wręcz, że przyszłość ich stadniny na Long Island, zwanej Irlandzkimi Łąkami, zależy od tego, czy znajdą bogatych mężów. Jednakże obie siostry mają inne wizje na przyszłość.

Szlachetne serce - Maggie Montgomery od dawna pragnęła zobaczyć Amerykę. Jej marzenie nareszcie się spełnia. Odwiedza ukochanego brata Rylana, uciekając tym samym od niechcianych zalotów Neilla Fitzgeralda. Jednak Maggie skrywa pewien sekret.

Przysięga miłości - Deirdre O Leary musi zarzucić na jakiś czas swoją karierę, by zająć się chorą matką. Odnajduje doktora, który jest wybitnym specjalistą znanym ze szczególnych wyników w pracy z tego rodzaju pacjentami. Kiedy kontaktuje się z nim, prosząc o pomoc, okazuje się, że jest on trudny i gburowaty. Deirdre ma już dość skomplikowanych związków z mężczyznami. Po tym, gdy rzucił ją narzeczony, przyrzekła sobie już nigdy nie powierzyć swojego serca takiemu człowiekowi.

Książka "Mieć odwagę by marzyć. PAKIET" - Susan A. Mason - oprawa miękka - Wydawnictwo Dreams. Książka posiada 1248 stron i została wydana w 2019 r. Cena 59.30 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Susan A. Mason - autor m.in.:
Produkty podobne:
Paleta marzeń. Wernisaż. PAKIET - okładka książki

Paleta marzeń. Wernisaż. PAKIET

Małgorzata Falkowska, Oskar Salwa