pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Księgarnia »
Książki »
»
Mieć odwagę by marzyć. PAKIET
książka:

Mieć odwagę by marzyć. PAKIET

Dane szczegółowe:
Wydawca: Dreams
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 1248 s.
Wymiar: 145x215 mm
EAN: 9788366297265
ISBN: 978-83-6629-726-5
Data: 2019-09-21
Cena wydawcy: 95.00 złpozycja niedostępna

Mieć odwagę by marzyć. PAKIET - Susan A. Mason - opis książki:

Mieć Odwagę, by Marzyć to seria romansów z historią w tle, w której w skład wchodzą: Irlandzkie Łąki, Szlachetne serce i Przysięga miłości.

Irlandzkie Łąki - Brianna i Colleen O Leary wiedzą, że ich ojciec - irlandzki imigrant osiadły w Stanach Zjednoczonych - oczekuje, że dobrze wyda za mąż swoje córki. W ostatnim czasie naciska na nie coraz mocniej, insynuując wręcz, że przyszłość ich stadniny na Long Island, zwanej Irlandzkimi Łąkami, zależy od tego, czy znajdą bogatych mężów. Jednakże obie siostry mają inne wizje na przyszłość.

Szlachetne serce - Maggie Montgomery od dawna pragnęła zobaczyć Amerykę. Jej marzenie nareszcie się spełnia. Odwiedza ukochanego brata Rylana, uciekając tym samym od niechcianych zalotów Neilla Fitzgeralda. Jednak Maggie skrywa pewien sekret.

Przysięga miłości - Deirdre O Leary musi zarzucić na jakiś czas swoją karierę, by zająć się chorą matką. Odnajduje doktora, który jest wybitnym specjalistą znanym ze szczególnych wyników w pracy z tego rodzaju pacjentami. Kiedy kontaktuje się z nim, prosząc o pomoc, okazuje się, że jest on trudny i gburowaty. Deirdre ma już dość skomplikowanych związków z mężczyznami. Po tym, gdy rzucił ją narzeczony, przyrzekła sobie już nigdy nie powierzyć swojego serca takiemu człowiekowi.

Książka „Mieć odwagę by marzyć. PAKIET” - oprawa miękka - Wydawnictwo Dreams.

Książka posiada 1248 stron i została wydana w 2019 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Mieć odwagę by marzyć. PAKIET"
Susan A. Mason - autor m.in.:
Wielkie nadzieje - okładka książki
Wielkie nadzieje Susan A. Mason;
Spadkobierca - okładka książki
Spadkobierca Susan A. Mason;