pokaz koszyk
tylko: autor tytuł  24h
»
»
»
Kontroling sprzedażowy w Excelu / Zastosowanie tabel przestawnych...
książka:

Kontroling sprzedażowy w Excelu / Zastosowanie tabel przestawnych w kontrolingu / ScoreCard zarządzanie procesami biznesowymi z użyciem Excela. PAKIET

Dane szczegółowe:
Wydawca: WIEDZA I PRAKTYKA
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 292 s.
Wymiar: 160x235 mm
EAN: 9788326937972
ISBN: 978-83-2693-797-2
Data: 2015-03-13
pozycja niedostępna

Kontroling sprzedażowy w Excelu / Zastosowanie tabel przestawnych w kontrolingu / ScoreCard zarządzanie procesami biznesowymi z użyciem Excela. PAKIET - Marcin Urbański, Wojciech Próchnicki - opis książki:

Pierwsza książka daje syntetyczne podpowiedzi na temat analizy dużych zbiorów danych sprzedażowych w Excelu, ich graficznej prezentacji, omawia analizę ABC, analizę rachunku marżowego, budżetowanie elastyczne sprzedaży oraz KPI.

Druga książka wprowadza Czytelnika w tabele przestawne przechodząc od podstaw do zaawansowancyh funkcji i efektywnego wykorzystania tego narzędzia w analizie i raportowaniu, również w postaci wykresów przestawnych.

Trzecia książka w całości poświęcona jest narzędziu Score Card, niezwykle przydatnemu w pracy każdego menedżera. Książka omawia, jak przygotować przykładowy BSC: jak dobrać wskaźniki (KPI), które powinny znaleźć się w Score Card i jak przedstawić je w Excelu. Uczy również, jak zebrać i uporządkować dane, które posłużą do przygotowania zbilansowanej karty wyników, np. ujednolicanie formatu danych czy kontrolowanie poprawności wprowadzanych danych.

Książka „Kontroling sprzedażowy w Excelu / Zastosowanie tabel przestawnych w kontrolingu / ScoreCard zarządzanie procesami biznesowymi z użyciem Excela. PAKIET” - oprawa miękka - Wydawnictwo WIEDZA I PRAKTYKA.

Książka posiada 292 stron i została wydana w 2015 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Kontroling sprzedażowy w Excelu / Zastosowanie tabel przestawnych..."
Marcin Urbański, Wojciech Próchnicki - autor m.in.: