pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Pakiet korzenny: Choinka cała w śniegu / Wigilijna przystań / Zapach goździków

Dane szczegółowe:
Wydawca: Czwarta Strona
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 1070 s.
EAN: 9788366657656
ISBN: 978-83-6665-765-6
Data: 2020-11-17
52.67 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Pakiet trzech wzruszających powieści od Joanny Szarańskiej, Sylwii Trojanowskiej i Agnieszki Lis, które wprowadzą Cię w świąteczną atmosferę i na długo pozostaną w pamięci!
Choinka cała w śniegu autorki bestselerowych Czterech płatków śniegu oraz znanej i lubianej serii Na Miodowej, to chwytająca za serce opowieść o wyjątkowych chwilach, które zdarzają się tylko raz do roku.
W bloku przy ulicy Weissa prym wiedzie pani Michalska zawsze gotowa służyć pomocą. Mieszkańcy przychodzą do niej po rady, a jej bardzo zależy, by żyli ze sobą w zgodzie szczególnie w czasie świąt. Gdy więc nadchodzi ten niezwykły czas, będą musieli wyjaśnić sobie najpierw kilka spraw.
Blask lampek choinkowych, iskrzący się biały puch za oknem, spotkania i rozmowy z najbliższymi Niech te święta będą niezapomniane!

Wigilijna przystań zabierze Cię do wyjątkowego miejsca nad Bałtykiem, gdzie przeżyjesz niezapomniane chwile.
Kiedy świat wypełnia magiczna atmosfera, a w powietrzu unosi się zapach świerku i pierników, mieszkańcy nadmorskiego Niechorza rozpoczną świąteczne przygotowania. Przeszkodzą im tajemnice z przeszłości, które wyjdą na jaw w najmniej odpowiednim momencie, oraz kilka niespodziewanych zdarzeń. Czy mimo to wspólne spotkanie przy stole pogodzi ich i sprawi, że miłość zatriumfuje?

Zapach goździków to długo wyczekiwana świąteczna historia od Agnieszki Lis.
Gdy w pewien zimny, grudniowy dzień Arkadiusz dostaje wiadomość od dawnego znajomego, nie kryje zdziwienia. Nie rozmawiali przecież od czterdziestu lat Zgadza się jednak na spotkanie.
Tymczasem trwają przygotowania do wigilii. Jak co roku u Arkadiusza spotykają się najważniejsi dla niego ludzie rodzina, była żona, dzieci i przyjaciele. Święta rozgrzeją nawet najbardziej skute lodem serca!

Książka "Pakiet korzenny: Choinka cała w śniegu / Wigilijna przystań / Zapach goździków" - Joanna Szarańska, Sylwia Trojanowska - oprawa miękka - Wydawnictwo Czwarta Strona. Książka posiada 1070 stron i została wydana w 2020 r. Cena 52.67 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]