pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Noce na Miodowej 4 (CD mp3)

Dane szczegółowe:
Wydawca: Storybox
Rok wyd.: 2023
EAN: 9788367727358
Data: 2023-06-12
28.06 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:

Pełna emocji historia o ucieczce przed błędami przeszłości i wierze w piękne jutro.

Zapach kobiecych perfum na koszuli, późne powroty do domu, weekendowe delegacje... - Natalia nadal ma tak wiele powodów, by nie wierzyć mężowi. Dominik stara się za wszelką cenę udowodnić, że jeden błąd nie przekreślił życia, które wspólnie zbudowali, i nadal jest tym samym mężczyzną, w którym zakochała się przed laty. Przeprowadzka do nowego domu miała być dla nich drugą szansą. Obiecali sobie, że tym razem będzie inaczej: żadnych kłamstw oraz sekretów. Nowe miejsce to przecież najlepszy sposób, aby zacząć jeszcze raz. Jednak zaufanie jest bardzo kruche i niełatwo je odbudować. Szczególnie gdy do głosu dochodzą dawne słabości i nie sposób oprzeć się pokusie...

Czy mimo obaw Natalia zaufa mężowi i uwierzy, że są w stanie tworzyć szczęśliwą rodzinę Czy zapomni o tym, co się wydarzyło, zanim zamieszkali na Miodowej Jak wiele można poświęcić w imię miłości

***

Na Miodowej to seria, którą pokochacie od pierwszej strony. Rozsiądziecie się wygodnie w starym uszaku, chwycicie w dłoń kubek ulubionej herbaty i poczujecie to wszechogarniające ciepło. To stanowczo jedne z tych książek, do których będziecie chcieli wielokrotnie wracać. Polecam! - Joanna Wolf, NIEnaczytana.

***

Ta seria otula rześkim powietrzem poranków, nagrzewa serce niczym słoneczne popołudnie, wywołuje ciarki na skórze za sprawą letniego, wieczornego wiatru i dostarcza chwil wytchnienia cichą nocą. Na Miodowej spokój ma zapach książek, wsparcie aromat kawy, a dobro pachnie świeżym pieczywem. Zakochacie się w tym urokliwym miejscu, gwarantuję! - Dagmara Łagan, Books Cat Tea.

Audiobook „Noce na Miodowej 4 (CD mp3)” - Wydawca: Storybox. Cena 28.06 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.