pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Gdy... Tom 1-3. PAKIET

Autor książki:

Aneta Krasińska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Szara Godzina
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 720 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788366201705
ISBN: 978-83-6620-170-5
Data: 2021-03-31
Cena wydawcy: 49.74 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Trylogia Gdy to historia grupy dorosłych ludzi, którzy spotykają się po latach na spotkaniu klasowym. Tom 1. Spotkanie po latach może skutkować sporą dawką emocji i zmianą życiowych planów.
Marcelina jest mężatką wychowującą nastoletnie bliźnięta. Bywa przytłoczona codziennymi obowiązkami. Od czasu do czasu jej przyjaciółka Magda próbuje to zmienić. Tym razem namawia koleżankę do udziału w imprezie zorganizowanej dwadzieścia lat po maturze. Spotkanie otwiera niezabliźnione rany.
Tom 2. Znajomi z liceum spotykają się na czterdziestych urodzinach Marceliny. Podczas imprezy jej przyjaciółka Magda trafia do szpitala. Koleżanki i partner starają się ją wesprzeć w trudnych chwilach, choć temperament kobiety znacznie utrudnia im działanie. Nieopatrznie zadane pytanie uruchamia lawinę wspomnień. Mimo upływu lat koszmary dręczą Magdę. Okrutny los zakpił z jej uczuć, planów i marzeń o przyszłości u boku ukochanego. Czy po dwudziestu latach zdoła się otrząsnąć i ucieszą ją zmiany? Ile kłamstw tkwi w każdym w nas?
Tom 3. O spokoju marzy każde z trojga przyjaciół: Marcelina, Magda i Emil. Wszyscy zostali poturbowani przez los. Po wcześniejszych próbach Marceliny i Magdy rozliczenia przeszłości, tym razem to Emil budzi demony. Podejmuje trud rozwikłania zagadki śmierci przyjaciela. Nie cofnie się przed niczym, by wreszcie odkryć prawdę. Kolejne sekrety łączy w logiczną całość. Komuś jednak bardzo zależy na tym, by tajemnice nie ujrzały światła dziennego.
Czy Emil zdoła odsłonić wszystkie karty i cieszyć się gorzkim smakiem zwycięstwa?

Książka "Gdy... Tom 1-3. PAKIET" - Aneta Krasińska - oprawa miękka - Wydawnictwo Szara Godzina. Książka posiada 720 stron i została wydana w 2021 r.