pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Pacyfik i jeszcze dalej

Autor książki:

Rafał Sigiel

Dane szczegółowe:
Wydawca: Bernardinum
Rok wyd.: 2017
Oprawa: twarda
Ilość stron: 328 s.
Wymiar: 148x210 mm
EAN: 9788378238928
ISBN: 978-83-7823-892-8
Data: 2017-05-17
19.68 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Paulina i Rafał, dwójka dobrze zapowiadających się obywateli ustrukturyzowanego społeczeństwa, goniąc za marzeniami, zostawia wszystko i rusza przed siebie. Dookoła świata. Bez planu. Jak taka podróż ich zmieni? Czego nauczy o otaczającej rzeczywistości?
Niezwykła ciekawość świata i nieokiełznany optymizm prowadzą tych współczesnych wagabundów do najodleglejszych zakątków naszej planety. Z wyjątkową wnikliwością obserwują świat, wyłapując absurdy podpatrywanej codzienności. Z dystansem do podróżniczego zadęcia, błyskotliwie, a przede wszystkim z humorem serwują czytelnikowi podróżniczy koktajl, który czyta się jednym tchem.

Cztery miesiące jachtostopu na Pacyfiku, własny minivan w Nowej Zelandii, a także ponad 150 tys. km wielkiej przygody z otwartym umysłem i wyczekiwaniem na nieznane. Poszukując sensu życia, Paula i Rafał podpatrują, jak archetyp wolności ma się dziś we współczesnym świecie.

Czy rzut monetą na Pacyfiku może zmienić plany podróżnicze na najbliższe pół roku? W jaki sposób współczesne kanały przerzutowe kokainy w Ameryce Łacińskiej wpływają na los Indian? A w jaki oddziałują na świat podróżników i turystów? Ile świń warta jest dobra żona w hierarchicznych kulturach klanowych na Pacyfiku? A ile można dać za żonę z "second handu"? Jak złapać jachtostop na Fidżi? Czy kolumbijscy sicarios na pewno już nie istnieją? Odpowiedzi na te pytania znajdą Państwo w książce "Pacyfik i jeszcze dalej".

Książka "Pacyfik i jeszcze dalej" - Rafał Sigiel - oprawa twarda - Wydawnictwo Bernardinum. Książka posiada 328 stron i została wydana w 2017 r. Cena 19.68 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.