pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Otchłań. Wielkie Litery

Autor książki:

Jacek Koprowicz

Dane szczegółowe:
Wydawca: Mando
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 432 s.
EAN: 9788327730367
ISBN: 978-83-2773-036-7
Data: 2022-02-21
49.05 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 2-4 dni

Opis książki:

Będziesz tu, na ziemi, żyła krótko - czy w imię mistycznych znaków należy poświęcić własne życie, aby ratować cudze
Zagłębiając się w beatyfikacyjne dochodzenie, ksiądz Jan Radlicz zaczyna niebezpiecznie zbliżać się do obłędu. Kto decyduje o świętości Znaki od Boga czy kościelny edykt Klucz do rozwiązania tajemnicy jest w rękach fanatycznej ateistki. Kobieta ukrywa nie tylko własne pochodzenie, ale i prawdę o tożsamości księdza postulatora
Książka wydana w serii Wielkie Litery - w specjalnym formacie z dużą czcionką dla seniorów i osób słabowidzących.

Fascynujące kulisy toczącego się wciąż procesu beatyfikacyjnego. Oddana z niemal reporterską dokładnością jedna z największych katastrof w powojennej historii Polski. Przejmująca opowieść o zagładzie żydowskiej Łodzi i dramatycznych rodzinnych tajemnicach. Intrygująca, niejednoznaczna, wyjątkowo oryginalna książka na pograniczu gatunków.

Historia, w której śmierć, świętość i bluźnierstwo stają się jednością.

Jacek Koprowicz - urodzony 3 listopada 1947 r. w Łodzi. Reżyser filmowy, teatralny, scenarzysta, wykładowca w Łódzkiej Szkole Filmowej. Jego najsłynniejszym dziełem jest film Medium (1985 r.). Z uwagi na zainteresowanie parapsychologią i eksplorowanie tej tematyki w swojej twórczości od lat postrzegany jest jako jeden z bardziej tajemniczych polskich twórców.

Książka "Otchłań. Wielkie Litery" - Jacek Koprowicz - oprawa miękka - Wydawnictwo Mando. Książka posiada 432 stron i została wydana w 2022 r. Cena 49.05 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]