pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Oświecenie serca. Podróż buddyjska nowoczesnego człowieka
Tytuł książki:

Oświecenie serca. Podróż buddyjska nowoczesnego człowieka

Autor książki:

Jack Kornfield

Dane szczegółowe:
Wydawca: Samsara
Rok wyd.: 2018
Oprawa: twarda
Ilość stron: 352 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788365170712
ISBN: 978-83-6517-071-2
Data: 2018-02-12
33.26 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Inspirujący poradnik buddyjski współczesnych ludzi
Oświecenie, znane jako bezgraniczna radość i wolność umysłu, istnieje, choć tego typu doświadczenie nie trwa wiecznie. I choć większość opowieści o rozwoju duchowym kończy się opisem iluminacji, to przecież po przebudzeniu umysłu mistrz zen wraca do domu.

Oświecenie serca to buddyjski poradnik, który jako jeden z niewielu pokazuje, jak wygląda życie już po doświadczeniu ekstazy. Pełen aktywizujących ćwiczeń, technik i medytacji, uczy, jak osiągać spełnienie każdego dnia, nawet podczas wykonywania rutynowych czynności, jak sprzątanie, pranie czy gotowanie.

Mistrz medytacji Jack Kornfield dedykuje go każdemu, kto chce doświadczać świata w zupełnie nowy sposób. Za pomocą niniejszej książki pokazuje, jak patrzeć oczami chwili, odrzucić ograniczające przekonania i otworzyć swoje serce. Daje piękną receptę na to, jak odnaleźć radość, spokój i szczęście w perfekcyjnej codzienności.

Sięgnij po motywującą książkę, która pokaże ci, jak pogodzić praktyki duchowe z zachodnim stylem życia
Co zrobić, gdy osiągniemy już oświecenie? Czy problemy życia codziennego są wówczas inne? Czy raptem znikają jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki? I czy możemy w końcu zrezygnować z twardej duchowej dyscypliny, którą stosowaliśmy od lat? Mądrych i inspirujących odpowiedzi na te i inne pytania dostarcza Kornfield w najnowszej książce. - "Publishers Weekly" __
JACK KORNFIELD praktykował w klasztorach buddyjskich w Tajlandii, Birmie i Indiach. Od 1974 roku uczy medytacji na całym świecie. Jest jednym z najważniejszych nauczycieli, którzy przyczynili się do popularyzacji praktyk buddyzmu therawady na Zachodzie. Od wielu lat koncentruje się w swojej pracy na integrowaniu i ożywianiu wielkich nauk duchowych Wschodu, które w przystępny sposób przekazuje swoim uczniom i zachodniemu społeczeństwu. Jest mężem i ojcem, a także założycielem Insight Meditation Society oraz Spirit Rock Center. Jack obronił doktorat z psychologii klinicznej. Jest autorem takich książek, jak Mądrość serca; Seeking the Heart of Wisdom; A Still Forest Pool; Stories of the Spirit, Stories of the Heart; Buddhas Little Instruction Book; Teachings of the Buddha.

Książka "Oświecenie serca. Podróż buddyjska nowoczesnego człowieka" - Jack Kornfield - oprawa twarda - Wydawnictwo Samsara. Książka posiada 352 stron i została wydana w 2018 r. Cena 33.26 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Oświecenie serca. Podróż buddyjska nowoczesnego człowieka"
Produkty podobne:
Nauka o Bycie a sztuka życia - okładka książki
Nauka o Bycie a sztuka życia Maharishi Mahesh Yogi
Jaskinie mocy. Czakry Tolteków - okładka książki
Jaskinie mocy. Czakry Tolteków Sergio Magana Ocelocoyotl