pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Ostatnia zagadka

Autor książki:

Krzysztof Petek

Dane szczegółowe:
Wydawca: Siedmioróg
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 170 s.
Wymiar: 143x205 mm
EAN: 9788382792331
ISBN: 978-83-8279-233-1
Data: 2022-04-08
Cena wydawcy: 21.50 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Poszukiwania zaginionej koleżanki prowadzą Jajca, Pucka, Pchełkę i Martę do siedziby groźnej fanatycznej sekty. Do tego w tym samym czasie ktoś ukradł fiolki z niebezpieczną trucizną z laboratorium w Kampinosie. Co mają ze sobą wspólnego te dwie sprawy Przyjaciołom pomoże rozwiązać tę zagadkę tajemniczy reporter Krzysztof. Czy tym razem uda się im cało wyjść z opresji Czy Jajco da radę rozwiązać wszystkie zagadki logiczne przygotowane przez groźnego przestępcę
Sensacyjna, pełna dramatycznych zwrotów akcja, humor, wzruszenia pierwszej miłości - oto sposób Krzysztofa Petka na porachowanie się z przygodą.

Porachunki z przygodą to seria powieści sensacyjno-przygodowych dla młodzieży. Akcja wszystkich powieści rozgrywa się w istniejących naprawdę miejscach Polski, a ich fabuła oparta jest za każdym razem na rzeczywistych wydarzeniach. Główni bohaterowie książek Petka mają do czynienia z ludźmi, którzy rzadko bywają grzeczni, mili, sympatyczni. Autor pokazuje świat autentyczny, czasem brutalny, w którym młodzi ludzie muszą się odnaleźć. Petek wskazuje młodym czytelnikom, w jaki sposób walczyć w dzisiejszym świecie o siebie i o to, co stanowi istotę naszego życia: o zachowanie godności i definiujących nas wartości moralnych.

W serii ukazał się również: Mroczny labirynt - Czarna walizka - Kamienna pułapka - Ostatnia zagadka - Trzy dni od teraz - Bezlitosna fala - Koszmarna przesyłka - Wszystko w swoim czasie - Kolekcja Łowcy Cieni

Książka "Ostatnia zagadka" - Krzysztof Petek - oprawa miękka - Wydawnictwo Siedmioróg. Książka posiada 170 stron i została wydana w 2022 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]