pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Osiem i osiemdziesiąt siedem

Autor książki:

Agnieszka Sokołowska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Book edit
Rok wyd.: 2023
Oprawa: twarda
Ilość stron: 438 s.
EAN: 9788367539708
ISBN: 978-83-6753-970-8
Data: 2023-10-31
33.53 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Zbiór wierszy/opowieści, które powstały na podstawie rozmów bądź sytuacji związanych ze spotkanymi przeze mnie osobami, a także własnych doświadczeń życiowych. Rozdział Porozmawiajmy o miłości opowiada o miłości, związku, pięknych chwilach, trudnych relacjach damsko-męskich, o miłości do samej siebie oraz zranionym sercu. W części Emocje nawiązuję do trudnych przeżyć, które wywołały szereg negatywnych, ale też pozytywnych odczuć emocjonalnych. Rozdział Modlitwa do Boga zawiera wiersze o tematyce religijnej. Zaś w ostatniej części Złote myśli z morałem zebrałam wiersze pouczające.

Każdy z rozdziałów jest wyjątkowy i każdy dotyczy innych doświadczeń. Dzielę się nimi z czytelnikami otwarcie i szczerze. Myślę, że każdy znajdzie tu coś, co odbierze osobiście, co go poruszy, ubogaci bądź wzmocni. Moje historie pisało samo życie Swoim spojrzeniem na świat nie chciałam nikogo obrazić. Wiem, że może spotkać się ono z krytyką. Chciałabym więc podkreślić, że głównym celem tej książki jest pokazanie innego sposobu myślenia!
Książka Osiem i osiemdziesiąt siedem jest przeznaczona dla osób pełnoletnich. (+18).

Książka "Osiem i osiemdziesiąt siedem" - Agnieszka Sokołowska - oprawa twarda - Wydawnictwo Book edit. Książka posiada 438 stron i została wydana w 2023 r. Cena 33.53 zł. Zapraszamy na zakupy!