pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Opodatkowanie transakcji dotyczących nieruchomości. Zakup i sprzedaż....
Tytuł książki:

Opodatkowanie transakcji dotyczących nieruchomości. Zakup i sprzedaż. Budowa i przebudowa

Autor książki:

Barbara Pyzel

Dane szczegółowe:
Wydawca: Ośrodek Doradztwa i Doskonalenia Kadr
Rok wyd.: 2013
Oprawa: miękka
Ilość stron: 366 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788378041030
ISBN: 978-83-7804-103-0
Data: 2013-01-16
pozycja niedostępna
Produkty podobne:
okładka książki - Fundusz Dróg Samorządowych. Komentarz
Fundusz Dróg Samorządowych. Komentarz 107.23 zł pozycja dostępna!

Opodatkowanie transakcji dotyczących nieruchomości. Zakup i sprzedaż. Budowa i przebudowa - Barbara Pyzel - opis książki:

Książka jest pierwszą na rynku publikacją będącą praktycznym poradnikiem przedstawiającym szeroko aspekty opodatkowania wszelkich transakcji dotyczących nieruchomości, m.in. zakupu i sprzedaży, budowy i ulepszenia, działalności deweloperskiej, wniesienia do spółki.

Posiłkując się interpretacjami organów podatkowych, autorka omawia różne strony opodatkowania czynności prawnych, których przedmiotem są nieruchomości, w odniesieniu do: podatku dochodowego od osób prawnych, podatku dochodowego od osób fizycznych, podatku od towarów i usług, podatku od czynności cywilnoprawnych, podatku od nieruchomości, w podziale na transakcje według rodzajów uczestniczących w nich podmiotów, tzn. prowadzących bądź nieprowadzących działalności gospodarczej. Opisane sytuacje poparte są praktycznymi przykładami oraz orzecznictwem i piśmiennictwem.

Książkę polecamy doradcom podatkowym, biegłym rewidentom, głównym księgowym, a także osobom pragnącym poszerzyć swoją wiedzę na temat podatków związanych z nieruchomościami.

UWAGA! III wydanie uwzględnia najnowsze zmiany w podatku VAT, obowiązujące zarówno w roku 2013 i jak w roku 2014.

Książka „Opodatkowanie transakcji dotyczących nieruchomości. Zakup i sprzedaż. Budowa i przebudowa” - oprawa miękka - Wydawnictwo Ośrodek Doradztwa i Doskonalenia Kadr. Książka posiada 366 stron i została wydana w 2013 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce ""
Barbara Pyzel - autor m.in.: