pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
okładka książki - Orzecznictwo okulistyczne
Orzecznictwo okulistyczne 93.54 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Chirurgia okulistyczna
Chirurgia okulistyczna 177.81 zł pozycja dostępna!
Księgarnia »
Książki »
»
Okulistyka dla lekarzy POZ
książka:

Okulistyka dla lekarzy POZ

autor:

Michał Wilczyński

(red.)
Dane szczegółowe:
Wydawca: Medical Tribune Polska
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 344 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788364153587
ISBN: 978-83-6415-358-7
Data: 2016-08-11
Cena wydawcy: 60.00 złpozycja niedostępna

Okulistyka dla lekarzy POZ - Michał Wilczyński - opis książki:

Mam zaszczyt przedstawić Państwu pierwszą pozycję na rynku wydawniczym w Polsce poświęconą problemom okulistycznym, z którymi może zetknąć się lekarz rodzinny. Rola lekarza rodzinnego w obecnym systemie opieki zdrowotnej jest niezwykle ważna, to właśnie do niego z reguły najpierw kieruje się pacjent, którego zaczynają niepokoić nowe objawy, między innymi ze strony narządu wzroku.

Coraz częściej lekarz rodzinny spotyka się z pacjentami, którzy mają problemy okulistyczne, na co wpływają m.in. zasady funkcjonowania systemu opieki zdrowotnej oraz zmiany przepisów prawa regulujących kompetencje lekarzy poszczególnych specjalności.

Dlatego też zaistniała potrzeba przekazania lekarzom rodzinnym wiedzy o chorobach narządu wzroku, ich diagnostyce i leczeniu. Zawarte w tej publikacji informacje mają również stanowić podstawę dobrej komunikacji między lekarzem rodzinnym a lekarzem okulistą.

W niniejszej książce zwięźle opisano najważniejsze schorzenia narządu wzroku, ich diagnostykę i leczenie, kładąc nacisk na te aspekty, które mogą być szczególnie przydatne dla lekarzy rodzinnych.

Poszczególne rozdziały zostały przygotowane przez ekspertów - pracowników naukowych Kliniki Chorób Oczu Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz lekarzy okulistów mających wieloletnie doświadczenie i praktykę kliniczną.

Mam nadzieję, że książka, którą oddajemy w Państwa ręce, spotka się z Waszym zainteresowaniem i będzie stanowić niezbędną pomoc w codziennej pracy, dzięki czemu przyczyni się do poprawy jakości opieki nad pacjentami.

dr hab. n. med. Michał Wilczyński

Książka „Okulistyka dla lekarzy POZ” - oprawa miękka - Wydawnictwo Medical Tribune Polska.

Książka posiada 344 stron i została wydana w 2016 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Okulistyka dla lekarzy POZ"
Michał Wilczyński (red.) - autor m.in.: