pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
książka:

Okno za rzeką

Dane szczegółowe:
Wydawca: Rebis
Oprawa: miękka
Ilość stron: 252 s.
Wymiar: 128x197 mm
EAN: 9788373015463
ISBN: 83-7301-546-9
Data:2001-01-18
Cena wydawcy: 25.00 złpozycja niedostępna

Okno za rzeką - Brian Morton - opis książki:

Issac i Nora nie widzieli się od pięciu lat, ale kiedy Nora dzwoni do niego późną nocą, Isaac wie, kto dzwoni, jeszcze zanim ona odezwie się bodaj słowem – rozpoznaje jej milczenie. Niebawem oboje na powrót odkrywają swoją miłość. Isaac, fotograf, zastanawia się, czy nie zrezygnować ze swej kariery artystycznej, za to Nora czuje się jak uskrzydlona dzięki swemu ostatniemu dziełu - aż do momentu, gdy dociera do niej, że napisana przez nią opowieść przeobraziła się w literacki portret Isaaka – bezlitosny portret jego wad i skłonności do kompromisów, który on z pewnością uzna za zdradę.
Jak pozostać wiernym swojemu powołaniu, jeśli ono odcina nas od ludzi, których kochamy; jak pozostać zakochanym, jeśli udało nam się dostrzec to, co w naszych ukochanych najgorsze – oto niektóre z problemów poruszanych przez Briana Mortona z tą samą głębią i empatią, która dała się poznać również w jego poprzednich powieściach.
Brian Morton jest autorem powieści The Dylanist oraz Już wieczór (Rebis 2001). Jest laureatem Academy Award w dziedzinie literatury przyznawaną przez American Academy of Arts and Letters, otrzymał także Koret Jewish Book Award oraz stypendium Guggenheima; był finalistą nagrody PEN/Faulkner. Wykłada w Sarah Lawrence College i Uniwersytecie Nowojorskim.

Książka „Okno za rzeką” - oprawa miękka - Wydawnictwo Rebis.

Książka posiada 252 stron i została wydana w 0000 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Okno za rzeką"
Produkty podobne:
Alicja - okładka książki
Alicja Jacek Piekara
Pokuta - okładka książki
Pokuta Katarzyna Słowik
Dilerzy uczuć - okładka książki
Dilerzy uczuć Zbigniew Warcholik
Skafander i motyl - okładka książki
Skafander i motyl Jean-Dominique Bauby
Trzecia osoba - okładka książki
Trzecia osoba Małgorzata Hayles