pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Okiem Strobisty. Błyskotliwy poradnik fotograficzny
Książki »
Tytuł książki:

Okiem Strobisty. Błyskotliwy poradnik fotograficzny

Autor książki:

Zeke Kamm

Dane szczegółowe:
Wydawca: Galaktyka
Rok wyd.: 2011
Oprawa: miękka
Ilość stron: 112 s.
Wymiar: 178x119 mm
EAN: 9788375791570
ISBN: 978-83-7579-157-0
Data: 2011-04-19
pozycja niedostępna
Produkty podobne:
okładka książki - Poradnik fotograficzny
Poradnik fotograficzny 19.53 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Stare fotografie. Poradnik kolekcjonera
Stare fotografie. Poradnik kolekcjonera 47.44 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Ekspresowe porady fotograficzne
Ekspresowe porady fotograficzne 22.97 zł pozycja dostępna!

Okiem Strobisty. Błyskotliwy poradnik fotograficzny - Zeke Kamm - opis książki:

W tej książce znajdziesz 49 inspirujących prac współtwórców znanego bloga internetowego prowadzonego przez Davida Hobbyego, Strobist. Przeczytaj, jak w kreatywny sposób posługiwać się światłem i korzystać z prostego sprzętu oświetleniowego. Po przeciwnej stronie każdego ze zdjęć znajdziesz schemat ustawienia świateł i kilka cennych wskazówek.
Ten zbiór pięknych, wnikliwie opisanych fotografii i szczegółowo rozrysowanych schematów oświetleniowych, jest dowodem na to, że nie musisz wydawać na sprzęt dużych pieniędzy, aby stworzyć wspaniale oświetlone zdjęcia. Masz szansę zdobyć wiedzę na temat możliwości uzyskania wyjątkowych efektów świetlnych dzięki wykorzystaniu domowych lamp, tanich lamp błyskowych, parasolek, filtrów, blend i innych powszechnie dostępnych przedmiotów. Dodatkowo ta publikacja może dać ci natchnienie do twórczego posługiwania się opisanymi technikami.
- Udi J. Tirosh, redaktor DIYPhotography.net Chcesz poprawić jakość swoich fotografii Naucz się dostrzegać i odpowiednio kontrolować światło. Żałuję, że za moich czasów nie było takich publikacji z cennymi wskazówkami. Ten zbiór stanowi wirtualne miejsce nauki, które możesz zabierać ze sobą wszędzie. Nie ma szybszego i łatwiejszego sposobu na poznawanie technik oświetleniowych niż właśnie ten. Na każdej karcie znajduje się zdjęcie stanowiące inspirację do wypróbowania nowej techniki, którą jasno i w prosty sposób opisano i rozrysowano na odwrocie. Oto magiczna lampa, która spełni twoje marzenie i obdarzy cię umiejętnością operowania światłem.
- Syl Arena, wydawca Speedliting.com Oto magiczna lampa, która spełni twoje marzenie i obdarzy cię umiejętnością operowania światłem.
- Syl Arena, wydawca Speedliting.com

Książka „Okiem Strobisty. Błyskotliwy poradnik fotograficzny” - oprawa miękka - Wydawnictwo Galaktyka. Książka posiada 112 stron i została wydana w 2011 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce ""
Zeke Kamm - autor m.in.: