pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Uzdrowienie duszy kobiety
Tytuł książki:

Uzdrowienie duszy kobiety

Autor książki:

Joyce Meyer

Dane szczegółowe:
Wydawca: Szaron
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 310 s.
Wymiar: 205x135 mm
EAN: 9788366494466
ISBN: 978-83-6649-446-6
Data: 2020-07-28
31.23 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Czy kobieta, która została głęboko zraniona, może doświadczyć całkowitego uzdrowienia serca i duszy Czy zawiódłszy się na mężczyźnie, którego kochała, będzie w stanie ponownie komuś zaufać Mając za sobą lata cierpienia spowodowanego wykorzystaniem, odrzuceniem i zdradą ze strony najbliższych jej osób, Joyce Meyer pewnym głosem odpowiada: Tak!.
Jej optymizm jest uzasadniony. Nie tylko sama przeżyła osobiste uzdrowienie, ale także była świadkiem, jak rzesze kobiet z różnych zakątków świata, które nie wierzyły, że istnieje dla nich droga wyjścia z cierpienia, i nie wiedziały, jak zrobić pierwszy krok, znalazły nadzieję i nową drogę życia w niezmiennej przez wieki mądrości Słowa Bożego.
Joyce Meyer po raz pierwszy podzieliła się historią swojego życia w cieszącej się wielką popularnością książce Piękno z popiołów. Bogatsza o dwadzieścia lat doświadczeń zgłębia ten trudny temat w swojej najnowszej publikacji Uzdrowienie duszy kobiety. Dzieli się ze swoimi czytelniczkami prawdą o Bożym uzdrowieniu, które jest dostępne dla każdego i każdej z nas. Znajdziesz tu rozdziały poświęcone przeszkodom, jakie mogą blokować twoje wejście w życie Bożej ukochanej oraz część ułatwiającą przemyślenia na drodze do uzdrowienia. Bóg jest w stanie uleczyć każdą ranę i jest gotów przyjść ci z pomocą. Niech lektura Uzdrowienia duszy kobiety będzie pierwszym krokiem na drodze do pełni życia, które Bóg dla ciebie przygotował.
Joyce Meyer jest znana na całym świecie z niezwykle praktycznego podejścia do nauczania Biblii. W tej książce dzieli się bolesną historią własnego dzieciństwa, naznaczonego traumą wykorzystywania seksualnego, pokazując kobietom na całym świecie, że miłość Chrystusa uzdrawia rany duszy i wnosi do życia autentyczną radość.

Książka "Uzdrowienie duszy kobiety" - Joyce Meyer - oprawa miękka - Wydawnictwo Szaron. Książka posiada 310 stron i została wydana w 2020 r. Cena 31.23 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Joyce Meyer - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Modlitwy do św. Szarbela - okładka książki

Modlitwy do św. Szarbela

Piotr Stefaniak
Miłość? Nie ogarniam - okładka książki

Miłość? Nie ogarniam

Jerzy Jabłoński
Jezus zaufał Faustynie - okładka książki

Jezus zaufał Faustynie

ks. Józef Pochwat MS
Mała szkoła przebaczania - okładka książki

Mała szkoła przebaczania

ks. Piotr Śliżewski
Produkty podobne:
Jak zostać uzdrowionym? - okładka książki

Jak zostać uzdrowionym?

Francoise Stutzmann