pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Ojcze nasz, któryś jest na ziemi

Autor książki:

Jose Tolentino Mendonca

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Świętego Wojciecha
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 176 s.
Wymiar: 153x234 mm
EAN: 9788380653382
ISBN: 978-83-8065-338-2
Data: 2020-04-23
27.85 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Na przestrzeni wieków napisano tysiące komentarzy do modlitwy Ojcze nasz, ale chyba nikt jeszcze nie odważył się zmienić pierwszego wersu tej modlitwy, tak jak zrobił to kard. Jos Tolentino Mendona. Autor wykracza daleko poza zwykłą biblijną i duchową egzegezę linijka po linijce i proponuje czytelnikom kulturowy, literacki i oczywiście duchowy komentarz pisany ze swadą, niezwykle atrakcyjny.
Jedyna modlitwa, jakiej Jezus nauczył swoich uczniów, jest tu czytana i interpretowana z perspektywy dnia codziennego ponieważ słowo Boże musi stawać się ciałem w każdym momencie historii. Tylko wtedy jest Dobrą Nowiną, powodem do radości, nadziei i zaangażowania, przede wszystkim w chwilach trudnych; tylko wtedy przynosi duchowy wzrost.
Modlitwa Pańska zawsze będzie zaproszeniem do dziecięcej ufności, do pojednania na poziomie osobistym i społecznym, do dzielenia się tym, co posiadamy, do poszukiwania i praktykowania braterstwa. Ponieważ Królestwo Boże jest w nas i wokół nas, i trzeba je urzeczywistniać już tu, na tej ziemi.

Książka "Ojcze nasz, któryś jest na ziemi" - Jose Tolentino Mendonca - oprawa miękka - Wydawnictwo Świętego Wojciecha. Książka posiada 176 stron i została wydana w 2020 r. Cena 27.85 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]