pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Ofiara dla Kusiciela

Autor książki:

Aleksander R. Michalak

Dane szczegółowe:
Wydawca: Replika
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 1 s.
EAN: 9788366790988
ISBN: 978-83-6679-098-8
Data: 2021-09-09
30.29 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Dokąd zawiodą tropy z obrazu wyklętego artysty?
Rozwiązywanie zagadek ukrytych w dawnych symbolach może okazać się śmiertelnie niebezpieczne. Jeszcze okrutniejsza prawda skrywa się w cieniu samych malowideł. Aby ją odkryć, Gabor Horthy - specjalista od starożytnych wierzeń - musi uporać się z demonami z własnej przeszłości. Gorzej, że one również postanowiły wziąć go na cel?
Chcąc ocalić przyjaciół, Horthy podejmuje wyzwanie rzucone przez groźnych przeciwników. Mierząc się z nimi, wyrusza w podróż, która wiedzie przez Gdańsk, Tajlandię i Szkocję, aż na odległą wyspę wielorybniczą, skrzętnie skrywającą mroczne sekrety.

Ponure tajemnice sztuki, sekt, niebywałego bogactwa i idącego w ślad za nim upodlenia sprawiają, że pozornie odrębne ścieżki ludzkich losów splatają się w sposób zupełnie nieoczekiwany. Droga ku prawdzie okazuje się kręta i niebezpieczna, a wędrówce po niej towarzyszy nieustannie dźwięk cedrowego fletu?

Książka "Ofiara dla Kusiciela" - Aleksander R. Michalak - oprawa miękka - Wydawnictwo Replika. Książka posiada 1 stron i została wydana w 2021 r. Cena 30.29 zł. Zapraszamy na zakupy!