pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Odległe brzegi (kieszonkowe)

Autor książki:

Kristin Hannah

Dane szczegółowe:
Wydawca: Świat Książki
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 408 s.
Wymiar: 175x110 mm
EAN: 9788380315112
ISBN: 978-83-8031-511-2
Data: 2021-10-04
Cena wydawcy: 8.65 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Elisabeth i Jack mają za sobą dwadzieścia lat małżeństwa. Kiedy ich córki wyprowadzają się z domu, dociera do nich, że ich związek się wypalił stał się konwencjonalny i pozbawiony miłości. Rozmyślania o niewykorzystanych szansach doprowadzają do separacja, która jednak nie przynosi im szczęścia.
Choć każde z nich odnosi sukcesy zawodowe, to oboje odkrywają, że bez siebie nie będą mogli być szczęśliwi. Czy uda się na nowo rozpalić namiętność i poczuć miłość?
Kristin Hannah, przypomina nam o najcenniejszych darach, jakie dostajemy od życia: przyjaciołach, rodzinie, a także sile potrzebnej do dokonywania potrzebnych zmian i odwadze do przebaczania.
Kristin Hannah w piękny sposób ukazuje kobietę na rozdrożu. Szokuje czytelników determinacją Elizabeth Shore, która stara się zrozumieć swoją przeszłość i odnaleźć szczęście. Jest w tej książce prawda życiowa i wspaniała nauka, a wszystko opowiedziane śmiało, szczerze i z dużym poczuciem humoru. Ta opowieść na pewno wam się spodoba.
Adrianna Trigiani, autorka Big Stone Gap.

Książka "Odległe brzegi (kieszonkowe)" - Kristin Hannah - oprawa miękka - Wydawnictwo Świat Książki. Książka posiada 408 stron i została wydana w 2021 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]