pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Odkryć życie na nowo. Przebudzenie na rzeczywistość

Autor książki:

Anthony de Mello

Dane szczegółowe:
Wydawca: Zysk i S-ka
Rok wyd.: 2017
Oprawa: twarda
Ilość stron: 136 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788381160148
ISBN: 978-83-8116-014-8
Data: 2017-03-20
Cena wydawcy: 32.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Przebudź się na piękno rzeczywistości i odkryj życie, za jakim tęsknisz
Anthony de Mello był jednym z ważniejszych autorów duchowych dwudziestego wieku, znanym na całym świecie ze swoich pism i konferencji. Rodowity Hindus, jezuita mieszkający w Indiach przez wiele lat, zmarł nagle w 1987 roku. Od chwili śmierci jego sława ciągle rośnie, a książki, takie jak Śpiew ptaka, Wezwanie do miłości i światowy bestseller Przebudzenie, są powszechnie uważane za źródło duchowego odrodzenia.

Książkę Odkryć życie na nowo, spisaną w oparciu o wykład wygłoszony na kilka miesięcy przed śmiercią autora, można uznać za jego ostatnią opublikowaną pracę. De Mello pokazuje nam w niej nowy sposób patrzenia na świat i Boga. Zaprasza, byśmy odkryli głębsze znaczenie naszego życia, wyzbyli się ograniczającego myślenia i znaleźli ślad nadziei, która uwolni nas od poczucia izolacji, gniewu, smutku i depresji. Odkryć życie na nowo to książka ponadczasowa, która przebudzi cię na piękno ludzkiego doświadczenia i pomoże zobaczyć Boga we wszystkim. .

Książka "Odkryć życie na nowo. Przebudzenie na rzeczywistość" - Anthony de Mello - oprawa twarda - Wydawnictwo Zysk i S-ka. Książka posiada 136 stron i została wydana w 2017 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]