pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Droga ucieczki

Autor książki:

Rachel Abbott

Dane szczegółowe:
Wydawca: Filia
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 440 s.
Wymiar: 135x205 mm
EAN: 9788380754041
ISBN: 978-83-8075-404-1
Data: 2018-03-13
26.61 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

Opis książki:

Czasem w najcichszych miejscach skrywają się najmroczniejsze sekrety?
Spokojna i cicha angielska wieś aż kipi od tajemnic.

Gdy młoda dziewczyna, Abbie Campbell, zostaje potrącona i zostawiona na pewną śmierć na bocznej drodze wioski Little Melham, miejscowa społeczność jest w głębokim szoku. Jednocześnie uruchomiony zostaje łańcuch wydarzeń, wskutek którego na jaw mogą wyjść głęboko ukryte sekrety.

Prawda o tamtym wieczorze zagraża zarówno małżeństwu jak i dzieciom Ellie Saunders i kobieta musi za wszelką cenę chronić swoją rodzinę. A Ellie nie jest jedyną, która ma coś do ukrycia. Ona i jej siostra Leo żywią przekonanie, że mają już za sobą rozdział trudnego dzieciństwa, jednakże Leo dąży do poznania prawdy i ujawnia straszliwy sekret, który przez wiele lat był trzymany w tajemnicy.

Sąsiad Ellie, były detektyw Tom Douglas, uciekł do Little Melham w poszukiwaniu spokojnego życia i zostaje wciągnięty w sieć intryg i kłamstw.

Instynkt podpowiada mu, że to, co przydarzyło się młodej Abbie, było czymś znacznie więcej niż tylko tragicznym wypadkiem.

Spokojna angielska wieś ukrywa przerażające tajemnice, czyhające pod równo przystrzyżonymi żywopłotami, za zamkniętymi drzwiami eleganckich salonów i w niewypowiedzianych słowach?
Bestsellerowa seria z Tomem Douglasem

Książka "Droga ucieczki" - Rachel Abbott - oprawa miękka - Wydawnictwo Filia. Książka posiada 440 stron i została wydana w 2018 r. Cena 26.61 zł. Zapraszamy na zakupy!