pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Noc, w której zniknęła

Autor książki:

Lisa Jewell

Dane szczegółowe:
Wydawca: Czwarta Strona
Rok wyd.: 2022
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 456 s.
EAN: 9788367324137
ISBN: 978-83-6732-413-7
Data: 2022-06-13
29.76 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Wszystko zaczęło się już pierwszego dnia, kiedy znalazłam kartonowy znak przybity do płotu. Ktoś napisał na nim: Kop tutaj.

Tak właśnie zrobiła.

W ten sposób pisarka kryminałów, Sophie, trafiła na sprawę zaginięcia nastolatki z Upfield Common. Kobieta przeprowadziła się w te okolice ze swoim partnerem, który w lokalnej szkole objął posadę dyrektora. Jednak tęsknota za Londynem sprawia, że nie potrafi odnaleźć się w nowym otoczeniu. Za sprawą tajemniczej wiadomości miejsce to staje się dla niej zdecydowanie bardziej intrygujące.

Dwa lata wcześniej 19-letnia Tallulah wyszła na randkę, zostawiając synka pod opieką swojej matki. Wtedy Kim widziała córkę po raz ostatni. Poszukiwania zaginionej doprowadziły kobietę do Mrocznego Domu, w którym feralnego wieczoru dziewczyna była na imprezie. Wszystko wskazywało na to, że wyszła stamtąd w towarzystwie partnera. Nie udało się ustalić, jakie były dalsze losy tej dwójki.

Tajemnicze zaginięcie, opuszczona rezydencja, rodzinne sekrety i niewyleczone traumy składają się na opowieść przyprawiającą o dreszcze. Lisa Jewell z wyczuciem opowiada o niszczącej sile obsesji i tych, którzy stają się jej ofiarami.

Książka "Noc, w której zniknęła" - Lisa Jewell - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Czwarta Strona. Książka posiada 456 stron i została wydana w 2022 r. Cena 29.76 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.