pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
książka:

Odgłosy przyrody. Zagadki obrazkowo-dzwiękowe (CD)

Dane szczegółowe:
Producent: HARMONIA
Rok wyd.: 2010
Oprawa: miękka
Ilość stron: 40 s.
EAN: 5907502637602
Data: 2010-04-28
Cena wydawcy: 27.00 złpozycja niedostępna
Produkty podobne:
okładka książki - Dawniej a dziś
Dawniej a dziś 14.08 zł pozycja dostępna!

Odgłosy przyrody. Zagadki obrazkowo-dzwiękowe (CD) - opis książki:

W tej publikacji znajduje się 20 zagadek. Każda składa się ze ścieżki dźwiękowej oraz karty ze zdjęciami. Jedna zagadka to 3 dźwięki.
Na początku zabawy wybieramy jedną zagadkę i rozkładamy pomieszane kartoniki przed dzieckiem. Prezentujemy mu odpowiednią ścieżkę dźwiękową. Maluch układa obrazki i wkłada je do kieszonek. Jeśli dziecko prawidłowo rozwiązało zagadkę, po odwróceniu planszy otrzyma nagrodę: obrazek tematycznie związany z zadaniem.
Zagadki dotyczą rzeczy znanych i bliskich dziecku, takich jak najczęstsze zjawiska pogodowe czy lubiane przez maluchy zwierzęta. Dzięki nim można jednak poszerzać wiedzę małego człowieka. Układając obrazki, dziecko może na przykład zobaczyć, jak wygląda słowik, a na kolejnym spacerze spróbować poznać jego trele. Rozwiązywanie zagadek może być także doskonałym wstępem do rozmowy.
Odgłosy przyrody to pozycja przeznaczona dla najmłodszych dzieci, które dzięki niej nauczą się czegoś nowego, udoskonalą swoje zdolności słuchowe i będą się wspaniale bawić.
Uzupełnieniem publikacji jest płyta "Odgłosy przyrody. Zagadki obrazkowo – dźwiękowe”.

Książka „Odgłosy przyrody. Zagadki obrazkowo-dzwiękowe (CD)” - oprawa miękka - Wydawnictwo HARMONIA. Książka posiada 40 stron i została wydana w 2010 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce ""