pokaz koszyk
tylko: autor tytuł  24h
»
»
»
Ochrona prywatności w cyberprzestrzeni z uwzględnieniem zagrożeń wynikających...
książka:

Ochrona prywatności w cyberprzestrzeni z uwzględnieniem zagrożeń wynikających z nowych technik przetwarzania informacji

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wolters Kluwer business
Rok wyd.: 2019
Oprawa: twarda
Ilość stron: 540 s.
EAN: 9788381604727
ISBN: 9788381604727
Data:2019-05-13
Cena wydawcy: 129.00 zł zapowiedź

Ochrona prywatności w cyberprzestrzeni z uwzględnieniem zagrożeń wynikających z nowych technik przetwarzania informacji - Marcin Rojszczak - opis książki:

W publikacji w przystępny sposób przedstawiono najważniejsze regulacje dotyczące ochrony prywatności i danych osobowych w odniesieniu do nowych form przetwarzania danych, takich jak cloud computing czy big data. Szczegółowej analizie poddano również zagadnienia prywatności w kontekście bezpieczeństwa publicznego, w tym podstawy prawne prowadzenia programów masowej inwigilacji obywateli.

Autor omawia zarówno istniejące, jak i planowane regulacje międzynarodowe, unijne i krajowe, w tym przyjmowane w związku z trwającą reformą europejskiego modelu ochrony danych.

Książka Ochrona prywatności w cyberprzestrzeni z uwzględnieniem zagrożeń wynikających z nowych technik przetwarzania informacji - oprawa twarda - Wydawnictwo Wolters Kluwer business.

Książka posiada 540 stron i została wydana w 2019 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Ochrona prywatności w cyberprzestrzeni z uwzględnieniem zagrożeń wynikających..."