pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Obudzone pragnienia

Autor książki:

Sylvia Day

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 264 s.
Wymiar: 140x200 mm
EAN: 9788328329485
ISBN: 978-83-2832-948-5
Data: 2016-08-16
Cena wydawcy: 34.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Miłość na którą warto czekać?
Ile razy marzyłaś o tym, by zmienić swoje życie, zacząć z czystym kontem i tym razem dla odmiany zakosztować także tego, co zakazane? A gdyby pojawiła się taka szansa - miałabyś odwagę z niej skorzystać? Jessika po spokojnych i nudnych siedmiu latach małżeństwa ma teraz ochotę czerpać z życia pełnymi garściami. Tym bardziej, że przez cały ten czas jej wyobraźni nie opuszczała pewna wyuzdana scena, której była przypadkowym świadkiem. Kiedy więc wchodzi na pokład statku, aby odbyć podróż za ocean, powstrzymywane przez siedem lat pragnienie zaczyna wymykać się spod kontroli w ramionach pełnego niebezpiecznego uroku Alistaira Caulfielda.

Ta książka wprost kipi od namiętności. Pełna gorących obietnic, dzikich fantazji i tajemnic, pochłonie Cię bez reszty. Daj się porwać opowieści z pieprzykiem i odkryj w sobie zamiłowanie do przygody, która równie dobrze mogłaby przytrafić się Tobie, jeśli kiedyś wreszcie znajdziesz się we właściwym miejscu i czasie?

Książka "Obudzone pragnienia" - Sylvia Day - oprawa miękka - Wydawnictwo Helion. Książka posiada 264 stron i została wydana w 2016 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]