pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Obietnica życia w Księdze Rodzaju

Autor książki:

Bruna Costacurta

Dane szczegółowe:
Wydawca: Salwator
Oprawa: miękka
Ilość stron: 140 s.
Wymiar: 115x190 mm
EAN: 9788389289827
ISBN: 83-89289-82-2
Data: 2006-04-12
Obniżka! 12.86  17.00  4.14 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Obietnica życia w Księdze Rodzaju - opis książki:

Ta niewielka objętościowo książka zawiera żywe, przekazywane z pasją słowo, które trafia do serca słuchacza i rozpala miłość do Biblii – Księgi Życia. Dzieje się tak za sprawą charyzmatycznej osobowości Autorki – jej niezwykłego daru przekazywania mądrości Słowa Bożego, którą – jak sama podkreśla – przed wyjaśnianiem i wykładaniem, cierpliwie studiuje i zgłębia na modlitwie. Bruna Costacurta porywa słuchaczy rzetelnym zgłębianiem dosłownego i duchowego sensu Ksiąg Biblijnych, przez co stają się one aktualne dla każdego czytelnika w każdym czasie. Właściwe rozumienie tekstów biblijnych pozwala dostrzec w swoim życiu wolę Pana i odpowiedzieć na Jego wezwanie. Książka jest polecana tym, którzy nie chcą obojętnie przejść przez życie, lecz wytrwale kroczyć drogą Bożych praw i doświadczyć łaski Jego błogosławieństwa.
Książka Bruny Costacurty powstała na podstawie nagrań z sesji formacyjnej w Centrum Formacji Duchowej Salwatorianów, której tytuł brzmiał: “Obietnica życia w Księdze Rodzaju”.

Książka "Obietnica życia w Księdze Rodzaju" - Bruna Costacurta - oprawa miękka - Wydawnictwo Salwator. Cena 12.86 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]