pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
O ład w historii
Tytuł książki:

O ład w historii

Autor książki:

Feliks Koneczny

Dane szczegółowe:
Wydawca: Nortom
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 145 s.
Wymiar: 220x144 mm
EAN: 9788395507649
ISBN: 978-83-9550-764-9
Data: 2020-10-23
16.68 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

O ład w historii to pionierska i odkrywcza publikacja na temat istoty cywilizacji, w której zostały scharakteryzowane i usystematyzowane cechy siedmiu wyodrębnionych przez prof. Feliksa Konecznego cywilizacji. Ukazany został ich rozwój oraz zachodzące relacje między religiami i cywilizacjami. Jst to ostatnia praca autora, ukończona niedługo przed śmiercią.
O ład w historii jest pracą wybitnego historyka i historiografa polskiego, twórcy nauki o cywilizacjach, autora praca: O wielości cywilizacji, Cywilizacja bizantyńska i Cywilizacja żydowska oraz prac z historii Europy wschodniej, Słowiańszczyzny i podręczników z historii Polski.
Publikacja jest szczególnie cenna obecnie, kiedy zarówno w Europie jak i na świecie obserwuje się przemieszanie narodów, kultur i cywilizacji co prowadzi do wielu napięć i konfliktów. Wydawnictwo oddaje Czytelnikowi tę bardzo cenną książkę wybitnego naukowca, którego wielki dorobek jest ciągle zbyt mało znany w kraju, a który ze względu na swoje znaczenie wart jest upowszechnienia.

Książka "O ład w historii" - Feliks Koneczny - oprawa miękka - Wydawnictwo Nortom. Książka posiada 145 stron i została wydana w 2020 r. Cena 16.68 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Feliks Koneczny - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Produkty podobne:
Klio viae et invia - okładka książki
Klio viae et invia Anna Odrzywolska-Kidawa (red.)
Historia dzieciństwa - okładka książki
Historia dzieciństwa Philippe Aries