pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Nóż w lodzie

Autor książki:

Kevin Hearne

Dane szczegółowe:
Wydawca: Rebis
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 456 s.
Wymiar: 132x202 mm
EAN: 9788378186731
ISBN: 978-83-7818-673-1
Data: 2015-04-01
Cena wydawcy: 39.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Siódma część bestsellerowych "Kronik Żelaznego Druida" autorstwa Kevina Hearna!

Przez niemal dwa tysiące lat po ziemi chodził tylko jeden druid - Atticus O Sullivan. Teraz jest ich troje. Granuaile stała się już prawdziwą druidką, a on wyciągnął właśnie z Wyspy Czasu swojego archdruida. Choć Owenowi nieźle idzie odnawianie tatuaży dawnego ucznia i całkiem szybko oswaja się z takimi osiągnięciami magii technologicznej, jak telefony komórkowe i toalety, Żelazny Druid wcale nie jest pewny, czy ten szczwany lis będzie jego atutem podczas nieuchronnej walki z nordyckim bogiem Lokim, albo raczej skaraniem boskim.

Czy troje druidów zdoła przejrzeć spisek przeciwko druidyzmowi? I jaką rolę odegrają lisy o zbyt dużej liczbie ogonów, hinduskie demony, Sherlock Holmes, zakochana w Rembrandcie selkie, Jezus Chrystus, a nawet pewien łososiolubny niedźwiedź z Alaski?
Kevin Hearne urodził się w Arizonie. Uczy angielskiego, a kiedy nie sprawdza stosów prac domowych i nie pisze powieści, hoduje bazylię i maluje pejzaże z córką. Ponadto lubi robić piesze wycieczki, czytać komiksy i mieszkać sobie z rodziną w tycim, acz przytulnym domku.

W serii ukazały się następujące powieści:
Na psa urok Raz wiedźmie śmierć Między młotem a piorunem Zbrodnia i kojot Kijem i mieczem Kronika wykrakanej śmierci Nóż w lodzie

Książka "Nóż w lodzie" - Kevin Hearne - oprawa miękka - Wydawnictwo Rebis. Książka posiada 456 stron i została wydana w 2015 r.