pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Nowe Rozważania 2. Wiedzieć dokąd
Tytuł książki:

Nowe Rozważania 2. Wiedzieć dokąd

Autor książki:

Bert Hellinger

Dane szczegółowe:
Wydawca: Virgo
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 184 s.
Wymiar: 123x210 mm
EAN: 9788365400109
ISBN: 978-83-6540-010-9
Data: 2018-09-30
27.04  38.00  10.96 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Tom 2. Bert Hellinger jest twórcą ustawień systemowych i autorem 83 książek przetłumaczonych na kilkadziesiąt języków. Od kilku lat publikuje także cykliczne, krótkie audycje filozoficzne, w których porusza najważniejsze dla niego tematy. Audycje te zostały ujęte w formie tekstów w czterech tomach zatytułowanych "Nowe rozważania". W swoich refleksjach Bert Hellinger prowadzi nas poza dobro i zło, prawdę i fałsz, z serca do serca - w kierunku przezwyciężania przeciwieństw.

"Dokądkolwiek idziemy i dokądkolwiek się wybieramy, doświadczamy prowadzenia. Co prawda, często myślimy, że to my wybraliśmy tę drogę, że jest ona wynikiem naszej osobistej decyzji.

Jak absurdalne musi być to wyobrażenie, widzimy choćby na podstawie tego, że w naszym ciele w każdej chwili przebiegają miliardy procesów, a mimo to, kiedy na przykład zapiera nam dech, nie musimy od razu wyzionąć ducha.

Jak jesteśmy prowadzeni przez inne siły? Zawsze z chwili na chwilę, nie mogąc przewidzieć ani zaplanować następnej chwili. Tak, jak na przykład uderzeń serca. W każdej chwili nasz los leży w innych rękach, zdrowie i choroba, życie i śmierć.

Niebywałe, jak często próbujemy wymknąć się temu prowadzeniu. Na przykład przy pomocy naszych dalekosiężnych planów, także wskutek żalu, kiedy docieramy do swoich granic i jakieś nieszczęście sprawia, że nagle wszystko staje się inne, niż oczekiwaliśmy i mieliśmy nadzieję"
Bert Hellinger

Książka "Nowe Rozważania 2. Wiedzieć dokąd" - Bert Hellinger - oprawa miękka - Wydawnictwo Virgo. Książka posiada 184 stron i została wydana w 2018 r. Cena 27.04 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Bert Hellinger - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Nowe rozważania 3 - okładka książki

Nowe rozważania 3

Bert Hellinger
Produkty podobne:
Nowe rozważania 3 - okładka książki

Nowe rozważania 3

Bert Hellinger
Źródło wiedzy - okładka książki

Źródło wiedzy

Maciej Wiszniewski
Żuawi nicości - okładka książki

Żuawi nicości

Krzysztof Tyszka-Drozdowski