pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Noc kupały

Dane szczegółowe:
Wydawca: Biblioteka Akustyczna
Rok wyd.: 2017
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 9788327246462
Data: 2017-07-12
25.46 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:

Wiecie, jak to jest. To tylko dawna znajoma, on już nic do niej nie czuje, teraz liczysz się tylko ty, a oni spotkali się zupełnym przypadkiem. Gosia chciałaby w to wierzyć, ale trochę to trudne, gdy ukochany Mieszko ciągle myśli o swojej dawnej żonie Ote. Zwłaszcza gdy ta okazuje się wcale nie tak martwa, jak przypuszczała Gosława. W dodatku Ote bardzo się nie podoba, że młoda szeptucha i Mieszko tak się do siebie zbliżyli. Nim ich uczucie zdąży się porządnie rozwinąć, między kochanków wkradnie się zazdrość.

Niestety, tysiącletnia rywalka to niejedyne zmartwienie Gosi. Zbliża się Noc Kupały, podczas której ma się wypełnić przeznaczenie szeptuchy. I choć Baba Jaga zaopatrzyła swoją podopieczną we wszystkie możliwe amulety i zaklęcia, Gosława ma złe przeczucia. Wprawdzie bogowie może i są gburowaci, ale przecież nie głupi. A przynajmniej tak się im wydaje.

Audiobook „Noc kupały” - oprawa CD - Wydawca: Biblioteka Akustyczna. Cena 25.46 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.