pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Ja ocalona

Autor książki:

Katarzyna B. Miszczuk

Dane szczegółowe:
Wydawca: WAB
Rok wyd.: 2020
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 416 s.
EAN: 9788328083455
ISBN: 978-83-2808-345-5
Data: 2020-11-18
33.56 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

"Była diablica i niedoszła anielica Wiktoria Biankowska powraca!
Minęło dziesięć lat odkąd udało jej się wydostać z Tartaru i ocalić zaświaty, a także swoją miłość przed zniszczeniem. Wszystko powinno być pięknie, ale? jej związek się rozpada, a świat zmierza jak zwykle w stronę nieuchronnego końca. Wiktorii w żadnym razie to nie dziwi. Z diabłami przecież nigdy nie można się nudzić!
Lucyfer zmaga się z depresją, jednak zamiast przyjąć pomoc od życzliwych mu osób postanawia przyspieszyć Apokalipsę. Azazel niebawem ma wyjść z anielskiego więzienia, do którego trafił podczas próby wciśnięcia guzika WIELKIEEEGO KATAKLIZMU. Beleth tuła się po świecie usiłując odnaleźć mitycznego ifrita, który zaginął przed wiekami. Z kolei Wiktoria zostaje zatrudniona przy produkcji anielskiego programu Top Angel. Do gry dołącza cherubin Uzjel, skazany na wieki odosobnienia Metatron oraz cała gama znanych i mniej znanych postaci historycznych.

Czy świat czeka zagłada? Czy Wiktoria pogodzi się z Belethem? I co się stało z kotem Behemotem? Jak ułożył sobie życie Piotr? Żeby się tego dowiedzieć, przeczytajcie koniecznie finałowy, oczekiwany przez czytelników przez niemalże dziesięć lat, tom cyklu diabelsko-anielskiego."

Książka "Ja ocalona" - Katarzyna B. Miszczuk - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo WAB. Książka posiada 416 stron i została wydana w 2020 r. Cena 33.56 zł. Zapraszamy na zakupy!