pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Inkscape. Podstawowa obsługa programu

Autor książki:

Krzysztof Cieśla

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 352 s.
EAN: 9788328375390
ISBN: 978-83-2837-539-0
Data: 2021-11-15
23.17 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Chcesz się nauczyć grafiki komputerowej?
Jeśli z jakiegoś powodu - marzenia, potrzeby życiowej, wymagań zawodowych - czujesz, że Twoją następną umiejętnością powinno być projektowanie grafiki oraz dostosowywanie jej do własnych celów, to dobrze. Jesteś w domu. W domu Inkscape, czyli darmowego programu do tworzenia grafiki wektorowej. Powstał on w ramach projektu kreowania wolnego oprogramowania GNU, oferuje naprawdę spore możliwości i jest dostępny zarówno dla systemu Linux, jak i Mac OS oraz Windows.

O tym, jak duże możliwości ma ten program, może świadczyć to, że jego użytkownicy porównują go do Corel DRAW. Posiada więc Inkscape wszelkie funkcjonalności, jakich oczekujemy od oprogramowania do obróbki grafiki. Można w nim projektować różnego rodzaju symbole, znaki towarowe czy logotypy. Umożliwia także tworzenie ikon, a nawet postaci komiksowych. Za pomocą Inkscape możesz przekształcać istniejące już obiekty - nadać im pożądany gradient, przezroczystość, kaligrafię itd.

Co istotne - program ma polskie menu.

Co jeszcze istotniejsze - z tym podręcznikiem szybko i bezproblemowo opanujesz obsługę Inkscape w najnowszej wersji:
Poznasz możliwości programu
Będziesz pracować na plikach
Dowiesz się, jak tworzyć i usuwać obiekty
Opanujesz podstawy pracy z kolorem i kształtem
Nauczysz się operować na warstwach, obiektach i ścieżkach

Książka "Inkscape. Podstawowa obsługa programu" - Krzysztof Cieśla - oprawa miękka - Wydawnictwo Helion. Książka posiada 352 stron i została wydana w 2021 r. Cena 23.17 zł. Zapraszamy na zakupy!