pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Nikt nie może wejść

Autor książki:

Ina Nacht

Dane szczegółowe:
Wydawca: WasPos
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 280 s.
Wymiar: 143x205 mm
EAN: 9788382901252
ISBN: 978-83-8290-125-2
Data: 2022-07-25
35.54 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Mieszkają tam razem, w domu na końcu świata. Ale tylko ona opuszcza jego progi. I dobrze strzeże swojego sekretu.

Weronika zmienia wszystko - miasto, pracę i wygląd. Przeprowadza się do małej wioski na skraju Ślężańskiego Parku Krajobrazowego i tam, w cichym i ciemnym miejscu, skrywa swoje sekrety.

Mały pokój na poddaszu i jego tajemniczy mieszkaniec stają się sensem jej życia. Przygnieciona siecią kłamstw i pozorów Weronika wie jedno - nikt nie może się dowiedzieć.

Nikt nie może wejść do tego domu.

"Nikt nie może wejść" to wbrew pozorom historia o miłości, napisana w konwencji thrillera psychologicznego. Bohaterka toczy życiową bitwę - czy zwróci się w stronę przeszłości i utonie w odmętach śmierci Czy da szansę życiu i pozwoli się kochać
Czy to, co wydaje się oczywiste, musi być właśnie takie
Ina Nacht stworzyła naprawdę świetny thriller psychologiczny. Historię, w której pod pozorami normalności skrywa się niejedna tajemnica. Wplecenie w fabułę nutki romansu jest dodatkową zaletą, dzięki której wszystko komponuje się w niebanalną, nieprzewidywalną i emocjonalną historię.

Polecam ogromnie, Danuta Perszewska @ksiazkowa_nutka
Miłość staje w szranki ze śmiercią, nauka kreuje zaświaty, prawda nagina rzeczywistość. Ina Nacht, w typowym, mrocznym stylu, budzi nowe namiętności nie gasząc starych, karierę zamienia w ucieczkę, a genetykę czyni bogiem. Fantastyczne, inne oblicze romansu i grozy! - Katarzyna Kmieć, @pani_ka_czyta

Książka "Nikt nie może wejść" - Ina Nacht - oprawa miękka - Wydawnictwo WasPos. Książka posiada 280 stron i została wydana w 2022 r. Cena 35.54 zł. Zapraszamy na zakupy!