pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Nigdy, przenigdy. Gra w uwodzenie

Autor książki:

Amy Daws

Dane szczegółowe:
Wydawca: Editio
Rok wyd.: 2023
Oprawa: miękka
Ilość stron: 336 s.
EAN: 9788383220437
ISBN: 978-83-8322-043-7
Data: 2023-09-08
33.11 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Freya Cook miała mnóstwo piegów, burzę rudych włosów, parę nadprogramowych kilogramów i jedynego w swoim rodzaju kota o imieniu Hercules. Miała też talent do szycia, dzięki któremu ubierała najznakomitsze kobiety w Londynie. Wśród znajomych słynęła z wielkoduszności i ciętego języka. Jej zadziorność jednak znikała w okamgnieniu, gdy przychodziło do rozmów z mężczyznami. I ta przypadłość niosła dość poważne konsekwencje. Freya bowiem, mimo niemal trzydziestu lat na karku, swój pierwszy raz wciąż miała przed sobą.

Jedynym mężczyzną, z którym Freya umiała swobodnie rozmawiać na każdy temat, był jej najlepszy przyjaciel Maclay Logan, wytatuowany szkocki piłkarz, równie pyskaty jak ona. Mac, silny i wysportowany, w przeciwieństwie do swojej przyjaciółki, miał już spore doświadczenie w sprawach miłosnych. Freya jednak nie była dziewczyną, z którą miałby iść do łóżka. Owszem, szybko odkrył, że uwielbia się z nią droczyć, oglądać seriale i w ogóle być blisko niej, kiedyś zgodził się nawet zaopiekować jej nieznośnym kotem, ale nadal była ona po prostu jego najlepszą przyjaciółką.

Któregoś dnia, po niewinnej grze w gronie przyjaciół i szczerej rozmowie we dwoje, Mac zaproponował Frei pomoc: obiecał, że nauczy ją sztuki uwodzenia i będzie jej przewodnikiem po trudnych sprawach sercowych. Niedostrzegalnie, gdy lekcje stawały się coraz bardziej zaawansowane, coś się między nimi zaczęło zmieniać. W ich przyjacielską relację wkradła się pewna niezręczność, zaczęły w niej drgać nitki zazdrości, ciepła i niepewności.

Tylko czy to jeszcze była przyjaźń
Uważaj na niewinne gry - mogą zmienić wszystko!
Książka dla czytelników powyżej osiemnastego roku życia.

O autorze książki
Amy Daws jest autorką bestsellerów Amazona. Przez kilka lat pracowała przy tworzeniu reklam telewizyjnych, ostatecznie poświęciła się w pełni pisaniu romansów. Tworzy niebanalne, wzruszające i zabawne historie miłosne. Prywatnie jest szczęśliwą żoną i matką. Mieszka w uroczym miasteczku w Dakocie Południowej.

Książka "Nigdy, przenigdy. Gra w uwodzenie" - Amy Daws - oprawa miękka - Wydawnictwo Editio. Książka posiada 336 stron i została wydana w 2023 r. Cena 33.11 zł. Zapraszamy na zakupy!