pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Nieznajoma żona

Autor książki:

Sharon Bolton

Dane szczegółowe:
Wydawca: Amber
Rok wyd.: 2023
Oprawa: miękka
Ilość stron: 368 s.
EAN: 9788324182770
ISBN: 978-83-2418-277-0
Data: 2023-11-13
29.49 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Nowy, zaskakujący bestseller mistrzyni suspensu.

Ona nie jest kobietą, za którą się podaje. Ale TY też nie
Nieznajoma atrakcyjna kobieta siada w hotelowej restauracji przy stoliku Olive Anderson i oświadcza, że jest jej żoną To, co zaczyna się jak ekscytująca gra, wkrótce zamienia się w koszmar, bo tajemnicza nieznajoma ma mroczne sekrety, ale Olive ma ich znacznie więcej.

Sharon Bolton - nagradzana brytyjska autorka miliona sprzedanych thrillerów psychologicznych - odkrywa nową nieoczekiwaną twarz.

W tym nowoczesnym, oryginalnym thrillerze więcej jest nieoczekiwanych zwrotów akcji, niejednoznacznych postaci, rosnącego napięcia i nieprzewidywalnych tajemnic niż w najlepszym sensacyjnym hicie filmowym.

The Bookseller
SHARON BOLTON to brytyjska autorka kryminałów i thrillerów psychologicznych (m.in.: Rozpad, Blizna, Pakt, Mistrz ceremonii, Truciciel), tłumaczonych na 20 języków i wyróżnianych najważniejszymi międzynarodowymi nagrodami. Największą sławę przyniosła jej seria z Lacey Flint: Ulubione rzeczy, Karuzela samobójczyń, Zagubieni, Mroczne przypływy Tamizy, Mrok.

Książka "Nieznajoma żona" - Sharon Bolton - oprawa miękka - Wydawnictwo Amber. Książka posiada 368 stron i została wydana w 2023 r. Cena 29.49 zł. Zapraszamy na zakupy!